as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Gözün Aydın Netfoto.

Arkadaşlar gözümüz aydın.
3 yıllık çabalarımız sonuç verdi.
Artık Pazarbeyde bir DSLR sahibi.

Pazarbey şuan yeni Samsung GX10 u ile yani Pentax K10D nin kardeşi ile Afyonda fotoğraf çekiyor.

Sitemiz bugün itibarıyla pazarbeyin bıktırıcı hangi dslr topiklerinden kurtulmuş bulunuyor.

Akşama müzmin bir dslr-like kullanıcısının DSLR ile çekilmiş ilk fotoğraflarını göreceğiz.

Pazarbey yeni makinan hayırlı uğurlu olsun.
Güzel günlerde kullanman dileği ile.

Tarih: 25 Ağustos 2007, 15:30 - İp: 88.***.**5.45
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Pazarbey seni eshefle kınıyorum... Böylemi anlaşmıştık seninle, hani alıyormuş gibi yapacaktın ama almayacaktın da reytingler tavan yapacaktı... Bak arşivimde "Abii benim minton marka 5mp makinem var, buralarda börtü-böcek çok sen elimden tut bende sana reyting yaptırayım, başka sitelere önerdim ama beni hemen kovdular, nnnooolluurrrr." şeklinde ki mailler hala duruyor. Bunları açıklamayan ne olsun...

evreka evreka... Bundan sonra bu makineye hangi objektif alınır, canon nikon objektifleri buna nasıl takarım, 8 pil takılan grip varmı, böceklerin hissetmediği filtrelerden nerede bulurum, hausing 100 mt ye dayanıyormu, ... şeklinde konular açarsan ve eskisinden daha iyi fotoğraflar eklersen anlaşmamız devam eder... Yoksaaaa

Bende pazartesi Kont Bilgisayarı arayayımda reklam alayım...

Pazarbey ne diyeyim kıskandım seni, bende hala makine yok. Darısı başıma güle güle yada tepe tepe kullan... Fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyorum. [>:D

Tarih: 26 Ağustos 2007, 10:21 - İp: 88.***.**0.69
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Oh oh site sahibi olmanın avantajının kullan.Bizim ikonlar sadece gülebiliyorken seninkiler maaşallah sitede treatlon yapıyor.
Gizli anlaşmamıza gelince. Abi hemen kızma buyurduğun gibi bunun objektifi var, filtresi var. Falanı var filanı var.
Anlaşmamız devam edeyor.
Allah sanada nasip etsin bir dslr. Sende kimsede olmayan al bir tane. Ne bileyim leica veya sigma olabilir.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 10:28 - İp: 88.***.**6.222
meliksahu
meliksahu (üye)
Denizli / Meraklı

"gözün aydın netfoto" ve "Samsung Gx 10: İlk İzlenimlerim" başlıkları lütfen birleşsin artık. aynı yazılar 2şer 2şer yazılmak zorunda kalınıyor

Tarih: 26 Ağustos 2007, 10:45 - İp: 88.***.**2.231
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İkisinin formatı farklı meliksahu. Olurmu hiç.Birisi kurtuluş günü kutlaması. Diğeri izlenmiler topiği.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 10:49 - İp: 88.***.**6.222
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Aman yarabbim !!!! yesinler senin AVATARINI, havandan yanina yaklasilmaz artik Telefonda samsung mu ?

Tarih: 26 Ağustos 2007, 11:33 - İp: 88.***.**1.29
guner18
guner18 (üye)
İzmir / Amatör

netforum büyük bir yükten kurtuldu...

Pazarbey makinen hayırlı olsun..Darısı bizim başımıza insallah...

Tarih: 26 Ağustos 2007, 12:53 - İp: 85.***.**3.31
azelea
azelea (üye)
Sakarya / Doğa Fotoğrafçısı

arkadaşlar samsung gx10 model fotograf makinesi satışlarda patlama yapmış, piyasada yok satıyormuş.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 14:35 - İp: 85.***.**2.107
muratreis
muratreis (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Aldırdın bizlere S9500 şimdi konuş Samsungla değiştirme kampanyası istiyoruz Pazarbeyyyyyyyyyy... Pazarbey aldıysa bizde Samsung alırız. Peşindeyiz abi HAYIRLI OLSUN

Tarih: 26 Ağustos 2007, 15:18 - İp: 85.***.**4.83
pin_nar
pin_nar (üye)
İstanbul / Amatör

valla topiğin içerini görünce gözlerime inanamadım
pazarbey dslr almış he hahahahah
mümkünatı yok bunu sitece kutlamak lazım türkiyenin dört biryanında izmirden ankaraya istanuldan karsa edirneye kadar bir cok sehirde bulusup hayırlı olsun partisi verelim bence.
bu topic bile 1 günde 10. sayfayı bulmus daha ne diyeyim
hayırlı olsun pazarbey
sen şimdide obkejtif alım sorunu die bi topic patlatırsın artık

Tarih: 26 Ağustos 2007, 15:59 - İp: 85.***.**7.38
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Birisi Samsung GX10 dan memnun değilmiş
1200.-YTL ye 18-55 mm lensi ve çantası ileb birlikte satıyormuş.
http://www.fotokritik.com/forum/48883

Tarih: 26 Ağustos 2007, 16:43 - İp: 78.***.**2.42