alanyfoto
alanyfoto (üye)
Almanya / Amatör

Gittigidiyor Ne Kadar Güvenli?

arkadaslar artık makinamı almak istiyorum.gittigidiyor.com adresinde uluslararası garantili sıfır uygun fiyata makinalar var.ben makinadan anlamıyorum yani inceleme fırsatım olmayacak.güvenle almak dogrumudur?

Tarih: 6 Eylül 2009, 01:47 - İp: 85.***.**1.38
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

Gittigidiyor da satıcını düzgün seçersen hiçbir sorun olmaz. Satıcı profilindeki yorumlara bak ve özellikle o üründen başka alan varsa onların yaptığı yorumlara bak ve al makineni. Hiçbir sorun olacağını sanmıyorum, çok kez alışveriş yaptım o siteden. Yalnız ürünlere garantisiz gözüyle bak, bir sorun yaşarsan ürünle, ki onu da zannetmiyorum, ürünü amerikaya göndermeni isteyecekler. Yani kargo masrafıyla astarı yüzünü iki kere satın alır. Siteden gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilir.

Tarih: 6 Eylül 2009, 02:32 - İp: 88.***.**9.18
ramadzo
ramadzo (üye)
İstanbul / Amatör

Gittigidiyor eskiden çok güzeldi ama eski tadı yok, özellikle bazı ürünlere fahiş fiyat isteniyor ve en önemlisi satıcı, sattığı ürünün arkasında durmuyor. Size tavsiyem ; Hayyam Pasajında online satış yapan dükkanlar var buralardan alabilirsiniz. En azından herhangi bir sıkıntıda muhatabınız olur.

Selamlar...

Tarih: 8 Eylül 2009, 12:37 - İp: 85.***.**5.172
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Hiç açılmamış orijinal ambalajlısını getirirlerse alabilirsin. Aksi takdirde uzak dur derim...

Tarih: 8 Eylül 2009, 22:43 - İp: 217.***.**8.224
aeron
aeron (üye)
Ankara / Meraklı

Gittigidiyor'daki ürünler ya abd, ya honkgonk yada dubai'den getiriliyor..Onun yerine aynı yurtdışı garantili ürünü Hayyam Pasajından alıp bizzat satısıyla muhatab olup, satın alacağınız ürünü kontrol ederek satın bence

Tarih: 8 Eylül 2009, 23:10 - İp: 94.***.**4.34
badboy79tr
badboy79tr (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

Gittigidiyordan defalarca alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım. Yinede satıcıyı ve satış şartlarını iyice gözden geçir. Hayyamdan sadece Canon ve Nikon alabilirsin diğer markalar ya çok zor bulunur ya hiç bulunmaz.

Tarih: 10 Eylül 2009, 01:38 - İp: 85.***.**8.40
byjehan
byjehan (üye)
İstanbul / Amatör

""Gittigidiyor'daki ürünler ya abd, ya honkgonk yada dubai'den getiriliyor..Onun yerine aynı yurtdışı garantili ürünü Hayyam Pasajından alıp bizzat satısıyla muhatab olup, satın alacağınız ürünü kontrol ederek satın bence ""

aeron'a katılıyorum, hayyama güveniyorum.

Tarih: 10 Eylül 2009, 02:01 - İp: 78.***.**6.88
kamuran76
kamuran76 (üye)
Kocaeli / Amatör

eger istanbula gelme ımkanınız olursa kesınlıkle hayyamdan alın derım.ben hafta sonu bı gun ayırıp gıttım ve bı kac dukkan gezdıkten sonra makınamı aldım.

Tarih: 10 Eylül 2009, 10:28 - İp: 88.***.**7.236
alanyfoto
alanyfoto (üye)
Almanya / Amatör

Hayyam pasajı bayaki meşhur burdan sizler sayesinde öğrendim.Fakat konya istanbul arası bayaki var.Yani şuan böyle bir ihtamalim yok.Pasaj dan birkaç dükkanın sitesine girdim fakat normal satıs fiyatlarının üstünde gördüm fiyatları ve çok garipsedim.

Tarih: 10 Eylül 2009, 23:13 - İp: 78.***.**8.243
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

POLOM, bazı forum sitelerinde, tavsiye edilen satıcılar var HAYYAM pasajındaki esnaflardan. telefonlarını da veriyorlar.
Burda da var aslında ama onlar adına birşey söyleyemem tabi... mesela ben, tavsiyeyle aramıştım birkaç yeri... sitelerinde fiyatlar yüksek haklısın,spot ürünleri sergileyemiyor olabilirler. o yüzden telefonla irtibat kurmaya çalış istersen.

ben numaraları kaybettim, ama istersen birkaç tane bulur, özelden veririm sana.

Tarih: 10 Eylül 2009, 23:32 - İp: 88.***.**4.98
alanyfoto
alanyfoto (üye)
Almanya / Amatör

telefon numarasını alabilirim.özele atınız lütfen

Tarih: 11 Eylül 2009, 00:09 - İp: 85.***.**7.168
  • 1