oltulu25
oltulu25 (üye)
Erzurum / Amatör

Gani Güleç Mağazası Hakkında

merhaba fotoğrafçılığa yeni başlıyorum ve bir makinaya ihtiyacım var bir ikinci el makina almayı düşünüyorum sahibinden .com da araştırdım gani güleç mağazası biraz güvenilir geldi ama izmirli arkadaşların bilgileri varsa paylaşmalarını rica ederim.
birde nikon d3000 önerir misiniz. yada canon 450d

Tarih: 1 Haziran 2012, 15:17 - İp: 78.***.**6.44
c20beton
c20beton (üye)
Konya / Amatör

Evet bende merak ettiğim için aynı siteden mesaj atmıştım. Canon350D için. İlanda pek bir bilgi yoktu, üstelik ürünün fotoğrafıda. Sordum, ürünü sipariş verince gelecek ürün nedir, shutter ı kaçtır, kozmetiği nasıldır? Tatmin edici bir cevap gelmedi. Ben de merak ediyorum işin aslı. Bilgisi olan varsa cevaplarsa çok iyi olur.

Tarih: 1 Haziran 2012, 15:59 - İp: 31.***.**9.158
abdullah_03
abdullah_03 (üye)
Afyonkarahisar / Doğa Fotoğrafçısı

Facebook sayfası var gani güleçin.Bnde bir ara bi şeyler sormuştum.Oradan irtibata geçerseniz daha çok yardımcı olur güvenilir bir esnaf olduğunu düşünüyorum.Şahsi olarak gidip görmedim , sadece yorumlardan yola çıkarak bunu söyleyebilirim.

Tarih: 2 Haziran 2012, 01:31 - İp: 85.***.**8.130
justinn
justinn (üye)
Edirne / Amatör

bir kez bende mesaj atmıştım fakat cevap verme tenezzülünde bulunmamışlardı. yani o ilanlardaki esnaf ağzına pek aldanmayın. güvenilirdir belki ama kesinlikle ilgili falan değil.

Tarih: 2 Haziran 2012, 03:40 - İp: 88.***.**7.51
canseverr
canseverr (üye)
İzmir / Amatör

İzmirde Çankaya esnafıdır kendileri. Ben güvenip Çankayadan ikinci el bir telefon almıstım, elimde patladı satıcı sattıgını kabul etmedi. O günden beri Çankayadan birşey almamaya yeminliyim, Gani Güleç ne kadar güvenilirdir bilmem yanlış anlamayın ben kendı basımdan gecen bır olayı sızlere anlattım.. Ben de ikinci el makine almayı düşünüyorum ama güvenip gidip alamıyorum sizin gibi tereddütteyim

Tarih: 4 Haziran 2012, 10:49 - İp: 46.***.**0.4
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

demek ki çankaya esnafı pek değişmemiş...

yıllar önce 2. el bir fotoğraf makinası almıştım çankayadan...
makinanın arızalı olduğu ortaya çıktığında esnafın hiç umrunda olmamıştı..."ben makinayı satmışım, gerisi senin sorunun" gibi bir tavır yapmıştı...

Tarih: 4 Haziran 2012, 12:49 - İp: 94.***.**7.54
canseverr
canseverr (üye)
İzmir / Amatör

hiç hiç değişmemiş ürün satılana kadar her zaman burdayım bır sorun cıkarsa getir gibi şeyler söylerler ama daha sonrası malum.. Gani Güleç hakkına bilgim yok, ama Çankaya esnafının geneli böyle

Tarih: 4 Haziran 2012, 17:30 - İp: 46.***.**0.4
orenalkan
orenalkan (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam,

amatörlerin elinde çamur olmuş makinelere de rastlaman mümkün, kimse zaten temiz makinesini gidip çankayadaki esnaflara satmaz. benim halen kullanmakta olduğum 3 makinam mevcut, Nikon D80'i mi satmayı düşünüyorum, stüdyo ortamında tripot üzerinde duruyor, değerlendirmek istersen yardımcı olabilirim. ama istanbuldayım tabi fakat çok tamiz ve kaliteli bir makine..
saygılarımla...

Tarih: 5 Haziran 2012, 11:10 - İp: 78.***.**3.225
oltulu25
oltulu25 (üye)
Erzurum / Amatör

0 alacam herhalde ki abi ilgin için teşekkürler

Tarih: 5 Haziran 2012, 13:27 - İp: 78.***.**6.61
  • 1