cicada48
cicada48 (üye)
Edirne / Meraklı

Fujifilm Yorumları

bu gün gg den FUJIFILM FINEPIX S2500HD DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ siparişi verdim.

ne kadar zamanda gelecek bilmiyorum. ve makine nasıldır. tüm gelişmeleri buradan yazarak bilgilendireceğim....

Tarih: 28 Mayıs 2010, 12:23 - İp: 193.***.**1.62
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

E nerde bunun sorusu?hayirli olsun diyelim diyemi yazdin mesajini

Tarih: 28 Mayıs 2010, 15:58 - İp: 221.***.**6.23
cicada48
cicada48 (üye)
Edirne / Meraklı

yok bu makineyi yeni aldım. almak isteyenlere nereden ne kadar sürede eline geçtiğini ve gelen malinenin nasıl olduğunu belirtmek için yazdım. şu anda makineyi beklemekteyim. elime geçtiği zaman daha ayrıntılı olarak neler olduğunu belirteceğim...

Tarih: 29 Mayıs 2010, 20:57 - İp: 78.***.**4.95
cicada48
cicada48 (üye)
Edirne / Meraklı

makine honkongtan dün öğle vakti istanbula geldiği görünüyor kargo takibinde. tahminim bugün akşam üstü yada yarın makine elimde olur. 1 haftada ürün elime ulaşmış olacak.

Tarih: 3 Haziran 2010, 08:46 - İp: 193.***.**1.62
cicada48
cicada48 (üye)
Edirne / Meraklı

arkadaşlar ürün geldi.
birazdan almaya gideceğim. ürün 6. günde geldi. gittigidiyor ptt kargo olarak gönderildi. ptt kargo ürünü honkongtan aldı kargolanma hemen yapıldı. herhangibir aksaklık yada bekleme olmadı. 1 saat içinde alacağım ve incelemelerim sonunda ayrıntılı olarak sizlerle paylaşacağım....

Tarih: 3 Haziran 2010, 15:15 - İp: 193.***.**1.62
cicada48
cicada48 (üye)
Edirne / Meraklı

merhabalar.
makine geldi ptt kargodan aldım. fakat ptt kargo ürünü açıp incelemenizi beklemedi. ptt olarak onlarda ürün inceleme yoktur dediler ve gittiler.

kutuyu açtım. kutu orjinal kutusu ve hiç açılmamış. makine fotoğraflarda göründüğü kadar büyük değil. çok kibar ve şık. küçük elinize hemen oturuyor. tek elinizle bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir alet. balkodan bir kaç çekim yaptım. sonuç gayet iyi kaliteli ve net çekimler yapıyor. uzak zoomlarda bile çok net çekim yapıyor. boyu küçük ama marifeti gerçektende büyükmüş.

kullanma klavuzu türkçe değil.

makineyi birazdaha öğrenmeye çalışıyorum. merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışacağım.

herkese iyi günler dilerim...

Tarih: 3 Haziran 2010, 19:47 - İp: 78.***.**2.151
  • 1