kryunl
kryunl (üye)
Balıkesir / Amatör

Fuji S6500fd Hakkında Yardım

Merbaha arkadaşlar uzun zamandan beri bu konu ilgi alanımada ancak pahalı bir hobi olması sebebiyle fotoğrafları incelemekten öteye gitmedi. Lafı Fazla uzatmadan izleyici olmaktan çok artık fotoğrafı çeken olmak istiyorum.
ve fuji S6500 FD aklıma yattı başlangıç için önerilen bir makine yorumlardan okuduğum kadarıyla bu makina hakkında bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olursa sevinirm. Bir de Fiyat olarak bir bilgiye ulaşamadım bilgisi olan arkadaşlar bunu hakkında da bilgi veririse memnun olurum. Şimdiden Teşekkürler.

Tarih: 4 Şubat 2010, 18:12 - İp: 88.***.**3.254
hellboy666
hellboy666 (üye)
Adana / Amatör

selam kryunl,

Bende şu an Fuji S6500fd kullanıyorum ve gayet memnunum. Ama dsrl bir makineye geçmek istediğim için satmak istiyorum bu aralar. Makinenin sıfırı artık üretilmiyor.

S6500 fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için gayet uygun ve kullanışlı bir makine. Benim portfolyamdaki bütün fotoğrafları bu makineyle çektim istersen bakabilirsin ;

http://galeri.netfotograf.com/portfolyo.asp?nf=100494

Neden uygun bir makine diye soracak olursan ;

1- kullanım türkçe
2- enstantane ve diyafram ayarları hemen elinin altında, ister vizörden istersen lcd ekrandan kontrast çubuğu ve birçok özelliği görerek çekim yapabiliyorsun.
3- süpermakro lensi boyundan büyük işlere kalkışabiliyor.
4- Fujinin iso liderliği bu makinede kendini iyice belli ediyor özellikle gece çekimlerinde harika sonuç alırsın.
5- fuji bu modelinde fotoğrafçılığa yeni başlayanları düşünerek içeriği son derece sade ve kullanışlı tutmuş.
6- hazır mod çekimlerde bir çok çeşitlilik mevcut.

eğer iletişim kurmak istersen [email protected] adresini ekleyebilirsin.

İyi günler.

Tarih: 4 Şubat 2010, 21:40 - İp: 188.***.**0.90
  • 1