umacar
umacar (üye)
Rize / Amatör

Dubaide Makina Fiyatları

dubaide makina fiyatları nasıldır arkadaşlar özellikle dslr fiyatları bi fikri olan varmı acaba

Tarih: 12 Eylül 2006, 00:57 - İp: 88.***.**1.201
dijitalcim
dijitalcim (üye)
Ankara / Amatör

dubaiden bir arkadaşım ixus 55 getirmişti.bende amerikadan getirtip satıyorum.o ixus 55i o zaman için hemen hemen amerikadaki fiyatından almıştı.türkiyeye göre baya ucuzdu.bide nokia 6680 almıştı yanlış hatırlamıyorsam.ama o türkiyeye göre çokta ucuz değildi.eğer yerini bulabilirsen bence uygun fiyata slr alabilirsin

Tarih: 12 Eylül 2006, 11:31 - İp: 81.***.**1.40
dervisasa
dervisasa (üye)
İstanbul / Amatör

Gidip araştırana göre değişiyor fiyatlar. Giden biri ile konuştum onlar tur ile gitmiş. Birkaç parça alacaksan seni bir yere götürüyorlar orada çok ucuz oluyormuş. Kimi dükkanlarda neredeyse Türkiye ile aynı fiyat veriyormuş.

Tarih: 12 Eylül 2006, 11:55 - İp: 81.***.**9.229
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Dubaide fiyatlarin ne duzeyde olacagi nerden alisveris yaptigina bagli eger duty freelerden alisveris yapmak istersen fiyatlar pahalli en son 2 ay once 30D icin aramistim ben duty free magazasini hava alani icerisinde, verdikleri fiyatin altinda bulundugum yerden alma imkanim var.. ama Dubai havalimaninda 100$ hotel ucretini verirsen pasaportuna vize uyguluyorlar ve dubainin alisveris merkezlerine gidebiliyorsun fiyatlar gercekten ama gercekten ucuz ve pazarlik yapma sansin var bir urunu 3/1 fiyatina almak mumkun sahit oldum buna.. Emiratesle Turkiyeye uctugumda dubaide aktarma yapiliyor ve bu zaman diliminde 1-2 saatliginede olsa disari cikma imkaniniz var nitekim Tr ye donus te 8 saatlik bir bekleme yapiyorsunuz Dubaide. sonuc olarak bazi urunler duty free lerde ucuz ama elektronik aletlerde degil.. Saygilarimla..

Tarih: 12 Eylül 2006, 11:55 - İp: 196.***.**5.194
  • 1