serdarsah
serdarsah (üye)
İstanbul / Amatör

Dslr-like İçin Yardım!!!!

selam arkadaşlar. ben aranıza yeni katıldım.fotoğrafçılığa da yeni başlıyorum.bir dslr-like makine almak istiyorum.hangisini tavsiye edersiniz.bana yardımcı olursanız sevinirim.

Tarih: 4 Nisan 2006, 23:29 - İp: yok
cannibal
cannibal (üye)
İzmir / Firma

arkadasim ne kadar butceye sahip oldugunu belirtirsen daha iyi yardimci oluruz.Ilk tavsiyem daha once eline makina aldiysan dslr biraz fazla gelebilir.
basarilar

Tarih: 4 Nisan 2006, 23:36 - İp: 195.***.**2.39
serdarsah
serdarsah (üye)
İstanbul / Amatör

daha önce zenith kullandım.birde bir aylık temel eğitim aldım ankara fotoğraf sanatları kurumundan.bütce 800-1000 USD civarı.

Tarih: 4 Nisan 2006, 23:39 - İp: 81.***.**7.226
shoparr_
shoparr_ (üye)
Eskişehir / Meraklı

bnde buaralar araştırıyorum paran s9500 e yetio gibi nikon d50(dslr) de bulabilirsin yurtdışı falan..
amcak r1 dslrlike ın lideri kanısında bu forum halkı diimi dostlar??

Tarih: 5 Nisan 2006, 00:03 - İp: 85.***.**2.138
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İyice bir araştırın.Paranız elinizdeyse,peşin alış-veriş size avantaj sağlayacaktır.Bence 1500 ytl ye R1 sahibi olabilirsiniz.

Tarih: 5 Nisan 2006, 00:34 - İp: 85.***.**4.4
tırtıl
tırtıl (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba Öncelikle hoşgeldiniz. Düşündüğünüz like türü makinalarda, belirttiğiniz fiyat aralığında Fuji S9500 veya Panasonic fz30 modellerinden birini edinebilirsiniz.Bu konuda şanslı olduğunuzuda söyleyebilirim. Çünki her iki makinayı da kullanan bir çok üye arkadaşımız var. İnceleme ve test başlıklarına girerseniz hem bilgi sahibi olur hemde testleri kendiniz görebilirsiniz. Kullanıcı her arkadaş da size seve seve yardımcı olur. Kolay gelsin

Tarih: 5 Nisan 2006, 01:22 - İp: 85.***.**7.19
  • 1