bulutbey
bulutbey (üye)
İstanbul / Amatör

Dslr Fikirlerinizi Bekliyorum

arkadaşlar çok uzun zamandır.dijital compact falan derken.1 senedir DSLR makinaları takip ediyordum.ama artık bir makina alma aşamasına geldim.bazı makinelerin çekimlerini inceledim.özellikle teknik konusunda karşılaştırmalar yaptım.kafamda model canon 350 d ve sony a 200 dü fakat son inceleme forum, resim kalitesi , teknik konu ve yanında maddiyatıda göz önüne alarak canon 450 d almaya karar verdim.şimdi biryerde 1530 ytl satılıyor.canon makinelerde hoşuma giden keskinlik yanılıyormuyum banamı öyle geliyor.şimdi tüm arkadaşlardan ricam bana bu son aşamada yardımcı olsunlar.tüm arkadaşların güzel yorumlarını bekliyorum.şimdiden herkeze teşekkürler.

Tarih: 7 Temmuz 2008, 11:03 - İp: 81.***.**6.69
emexci
emexci (üye)
Yurtdışı / Meraklı

EOS 450D cok iyi bir makina. En azindan A200'den iyi. Ama bana sorarsan, Kamera kadar kullanacaginiz Objektif de önemli. Hangi alanlarda cekim yapmayi planliyorsaniz ona uygun zoom araligini bulmalisiniz. Bence kamera almadan önce alacaginiz Objektifi de arastirin derim.

Tarih: 7 Temmuz 2008, 11:14 - İp: 62.***.**1.186
yoksul
yoksul (Objektif)
Adana / Amatör

merhaba bulutbey,

arkadaşıma kesinlikle katılıyorum ve objektifin önemini değerini iyice kavramanızı istiyorum...

elimde Nikon bir makine var ve almak istediğiniz objektiflerin tamamı neredeyse bu makinelere uyuyor,
her aralıkta birden fazla seçeneğiniz oluyor...

ben size derim ki, elinize yakışan iyi çözünürlükte güzel bir Nikon alın ve daha sonrasında istediğiniz lensi kullanmanın tadına varın...

Tarih: 7 Temmuz 2008, 12:02 - İp: 85.***.**2.169
bulutbey
bulutbey (üye)
İstanbul / Amatör

HERKEZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM CANON EOS 450 D Mİ ALDIM ALLAH HERKEZE BU GÜZEL OYUNCAKTAN NASİP ETSİN.

Tarih: 9 Temmuz 2008, 09:09 - İp: 81.***.**6.69
  • 1