goldiem
goldiem (üye)
İstanbul / Amatör

Dogubank Haric!nereden?

merhaba arkadaslar sony R1 almayı dusunuyorum ama nerden alıcagımı bılemıyorum artık teknosada satmıyor dogubank taraflarından hıc ıstemıyorum ben garntılı ve taksıtlı bıyerler dusunuyorum ıstanbulda yasıyorum nerden alıyım yardım edersenız sevınırm

Tarih: 26 Mayıs 2006, 23:22 - İp: 212.***.**0.202
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Bence garantili almak isteyen arkadaşlar as'ın tavsiyesini dinlesin.
as senin arkadaşın büyük bir iyi niyet gösterek gerçekten ucuza veriyor. ben kendi alışıma baktım şu anki kurla 1876 YTL ye geliyor. liste satış fiyatı ise 2180 YTL (yuh!)
az önce hepsiburada.com'a baktım. orada da en peşin haliyle 2168 YTL... birde ideefixe'e bakayım dedim orada bulduğum fiyat ise 1 gb sandisk ms pro duo hafıza kartı ile birlikte 1960 YTL

Tarih: 27 Mayıs 2006, 20:38 - İp: 81.***.**7.89
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Murat bu bayii Aydın da 2. mağazasını salı günü açtı.Şuan o mağazaya özgü bir indirim söz konusu.Diğer mağazada fiyat 100ytl. daha fazla anlıyacağın yeni mağaza için bir promosyon olayı söz konusu.Fiyat gerçekten uygun.

Tarih: 27 Mayıs 2006, 20:45 - İp: 85.***.**2.170
fmsayin
fmsayin (üye)
Ankara / Amatör

Ben daha bugün baktım baktım Ankarada Teknosada vardı R1 Ankarada varsa İstanbuldaki Teknosalarda haydi haydi vardır diye düşünüyorum aynı zamanda sony bayisindede vardı

Tarih: 28 Mayıs 2006, 15:28 - İp: 85.***.**3.96
goldiem
goldiem (üye)
İstanbul / Amatör

R1 artık ıstanbuldakı taknosalarda yok kalkmıs ınternet sıtesındede kalkmıs nıye bılmıyorum ama yok!

Tarih: 28 Mayıs 2006, 23:15 - İp: 212.***.**0.202
as
as (Üye)

goldiem R1 i neden Teknosa gibi pazarlık şansının olmadığı ve pahalı satan bir yerden almak istiyorsun anlamadım.Sana Sony yetkili satıcılarından alabileceğin fiyatı söyledim.Yaklaşık 400 ytl.gibi bir fiyat farkı var.Garantili olarak daha ucuzunu zor bulursun.Sana verdiğim telefon ile irtibata geçtinmi.Makinanı İstanbuldan verebilme şansları varmıymış.

Tarih: 28 Mayıs 2006, 23:25 - İp: 85.***.**4.144
goldiem
goldiem (üye)
İstanbul / Amatör

As kusura bakma numarayı yenı gordum ben yarın ararım haklısın bır onlarla konusıyım sagol.keske ole bısı olsa

Tarih: 28 Mayıs 2006, 23:28 - İp: 212.***.**0.202
as
as (Üye)

goldiem telefonda kendini tanıttıktan sonra benim adımı ver "Netfotoğraf tan Adnan sizinle görüşmüştü"dersen farklı fiyat vermezler.Yoksa soranlara sana söylediğim fiyatı vermiyorlar.

Tarih: 28 Mayıs 2006, 23:33 - İp: 85.***.**4.144
editor06
editor06 (üye)
İstanbul / Amatör

Goldiem dostum işine yararmı bilmiyorum ama istanbul bağdat caddesi üzerindeki teknosa da dün uğradım ve r1 vardı fiyatını bilmiyorum ama teşhirdeki makinalar içinde tüm güzelliği ile diğer arkadaşlarını çatır çatır çatlatıyodu,
benim elimde de R1 i gören müşteriler epey bi ilgi gösterdiler okadar övücü konuşmamın ardından ordaki stokları da bitirmiş olabilirim söyliyim
ama teknosa dafiyat olarak senin bulduğun garantili ürünlerden pekde farklı olacağını sanmıyorum.Bencede en temizi As arkadaşımızın tavsiye ettiği yerden alman, şimdiden hayırlı olsun çok memnun kalacağına eminim.
R1 test topiğinde senin de güzel resimlerini görmeyi sabırsılıkla bekliyoruz.

Tarih: 29 Mayıs 2006, 12:38 - İp: 85.***.**4.76
birol43
birol43 (üye)
Kütahya / Profesyonel Fotoğrafçı

wwww.morfare.com

Tarih: 29 Mayıs 2006, 15:33 - İp: 85.***.**7.182
goldiem
goldiem (üye)
İstanbul / Amatör

As merhaba ben senın soylemın uzerıne istanbuldan bı kac sony bayısıyle konustum 2200 2300 den asagı ınmıyorlar nakıtte 50 tl gıbı bı ındırım yapıolar sadece akmerkezde gordugum net elektrıkten bahsetmıstım orda 1000dolar a var dıye babamla konustum oranın sahıbı tanıdıkmıs yanı ordan daha oncede bısıler alınmıs bı sey olursa gerı verebılırmısız yanı sence ordan almalımıyım yoksa hıc ugrasmamı dersın cevabını beklıyorm

Tarih: 1 Haziran 2006, 12:40 - İp: 212.***.**0.202