gok_simsek
gok_simsek (üye)
Trabzon / Meraklı

D80 + Tamron 17-50

Tüm forum kullanıcılarına merhaba diyerek söze başlıyorum. Aranıza yeni katıldım ve son bir haftada neredeyse forumdaki bütün yazıları okudum. Fotoğraf merakım üniversite yıllarında bir mağazanın vitrininde Canon A-1' e vurulmamla (5-6 yıl kadar önce) başlamıştı. Belki amatör düzeyine çıkamasam da çok kötü deneyimlerim olduğunu söyleyemem. Ama heyecanın verdiği sabırsızlıkla çektiğiniz fotoğrafın sonucunu hemen görememiş olmak beni biraz bezginliğe itmişti. Sözü fazla uzatmayayım, forumları okurken bir çok konuya otomatik olarak cevap verebildiğimi farkettim. Kısa bi incelemeden sonra D80 body, Tamron 17-50, bir UV ve bir de polarize filtre alarak yola çıktım. İlk etapta soracak bi sorum da yok aslında. Sadece aranıza katılmanın verdiği mutlulukla merhaba demek istedim Biz kaç kişiyiz? Sanırım giderek çoğalıyoruz...

Tarih: 27 Mayıs 2008, 08:09 - İp: 88.***.**1.162
zensaburo
zensaburo (üye)
İstanbul / Meraklı

Setiniz hayırlı olsun ve hoşgeldiniz. Ben de D80 kullanıyorum, önceliğim macro olduğu için Sigma 150mm 2.8 Macro aldım. Nefis bir ikili oldu, gerek makroda gerek portrede. Uzaktan çalışabilmek bence insanı doğal haliyle yakalamak için çok iyi.

Sonrasında sizin lensten düşüneceğim. Nasıl, memnun musunuz?

Tarih: 27 Mayıs 2008, 14:11 - İp: 81.***.**3.66
gok_simsek
gok_simsek (üye)
Trabzon / Meraklı

Teşekkür ederim umarım forumdaki gibi hoş kareler yakalarım ancak hem makinaya hem de lense yabancı olduğum için şimdilik neler yapabileceğim konusunda kendimi geliştiriyorum. Sergilemeye değer fotoğraflar çektikçe sizlere sunacağım.

Tarih: 28 Mayıs 2008, 07:37 - İp: 88.***.**1.162
gezweb
gezweb (üye)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Bu D80 hastalık gibi birşey sanırım

Tarih: 5 Ağustos 2008, 00:01 - İp: 85.***.**2.176
  • 1