lineeer
lineeer (üye)
İstanbul / Meraklı

D70s

selam arkadaşlar yaptığım incelemeler sonucu D70s alacağım gibi ama hala teredütlerim var sonuçta bu kadar para verip bir kere makina alacağım. onun için biraz sık dokuyup ince eliyorum. ben hep nikon üzerinde durdum D70s veya D80 olabilir bu ayarda Türkiye de servis ve malzeme sıkıntısı çekmeyeceğim altarnatif marka modeller ne olabilir. mesela eos 350
daha iyi bir seçimmi mi olur.önerililerinizi bekliyorum.

Tarih: 31 Ağustos 2006, 21:49 - İp: 88.***.**9.150
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

lineeer merhaba..
d80 henuz cikmadi ama buyuk ihtimalle harika bir makine.. sonucta nikon..
bence eger ki alabilecek gucun varsa, hic dusunme ve d80'i al..

Tarih: 31 Ağustos 2006, 22:10 - İp: 62.***.**2.10
lineeer
lineeer (üye)
İstanbul / Meraklı

www.nicon.com.tr duyurulmuş olmasına rağmen henüz satışa çıkmadımı ben uzak doğudan agetireceğim orada çıkmışmıdır.
DSLR D80 Yeni
D80 yeni 10.2 etkin megapiksel DX Format CCD görüntü algılayıcı, sınıfına yüksek çözünme sevyesi ve keskin detayları taşımasının...

Tarih: 31 Ağustos 2006, 22:20 - İp: 88.***.**9.150
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

lineeer en iyisi sanirim uzakdoguya sormak.. o konuda bilgim yok..

Tarih: 31 Ağustos 2006, 22:26 - İp: 62.***.**2.10
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

sevgili Lineer,

Bence D80 alabiliyorsan hic dusunme derim.Elime alip cekim yapmadim ama,D70 sahibi ve makinasindan cok memnun bir fotografciyim.Kaldiki D80'in 100 ASA, 10mp ,11 zones AF gibi one cikan ozellikleri ile senide memnun kilacagindan eminim.Asagidaki siteyi incelemeni tavsiye ederim,eger almaya karar verirsen guvenli bir sitedir,ben bir cok alisveris yaptim hic sorun yasamadim.
basarilar
www.ebay.fr

Tarih: 1 Eylül 2006, 00:22 - İp: 195.***.**2.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Evet haklisin dadanagast,ebay fransada cikti ama buradaki dagitimi bir fransiz firmasi yapiyor, koli masrafinin daha ucuz olacagini dusundum ve bu nedenle bu adresi verdim.Sen iyici arastirdinmi ? cunku bizim fotografcilar ingiltereye D80 almaya gittiler,avrupaya ilk dagitim adresi ingiltereden baslamis.

Tarih: 1 Eylül 2006, 01:01 - İp: 195.***.**2.2
  • 1