edemirci
edemirci (üye)
Denizli / Profesyonel Fotoğrafçı

D70’imi Satmayı Düşünüyorum

Şu bayram arifesinde bu kararı almak zorunda kaldım.Daha bir yılı bile doldurmamıştı. İhtiyaç sebebiyle satışa sunmak zorunda kalacağım. Ne fiyattan ihale açmamı tavsiye edersiniz?
Özellikler : Nikon D70 Body (S) modeline upgrade edilmiştir. Herhangi bir çizik dahi yok. Orijinal kutusunda ve eksiksiz. 28-100G Lens. 256 Lexar CF Kart. Parasoley + Lens Koruyucu UV Filtre. Uzaktan Kumanda. Terazili Tripot. Kutuyla gelen takıma ek olarak extra CD. Fotoğraf çekimlerinden bir kısmını sitemde de görebilirsiniz.
Teşekkür ederim...
www.edemirci.net
[email protected]

Tarih: 4 Ocak 2006, 14:22 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selamlar edemirci..
s modeline upgrade edilmistir demissin.. nasil yani?
...normalde d70 modeli ama d70s modeline upgrade nasil ediliyor?

Tarih: 4 Ocak 2006, 14:54 - İp: 62.***.**2.10
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

70s nin menu sistemi farkli, bir firmware upgrade ile ayni menu sistemi geliyor d70'e..

Tarih: 4 Ocak 2006, 15:29 - İp: 213.***.**3.82
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

evet dadanagast usta..firmware ile 70s e çevriliyor 70 ler...

ama servis garantisi toz olup uçuyor o ayrı....

Tarih: 4 Ocak 2006, 15:30 - İp: 85.***.**3.76
edemirci
edemirci (üye)

Selam danadanagas umarım iyisindir. D70s ile D70 arasında sadece (sistem olarak) yazılım farkı bulunuyor tabi hafıza ve back ekran dışında. Hatta D70s çıkarçıkmaz bize maille upgrade for D70s diyerek programı yolladılar ve o zaman bilgisayar bağlantısıyla upgrade ettim.
Sen nerelerdesin arasıra yazılarını okuyup diğer üyelerle tartışmalarını inceliyordum ama sanırım bir süre uzak kaldın.
Bir fiyat tesbiti yapamadım. Fiyatlar çok şaşkın. Bu nedenle burada arkadaşlara danışayım diye düşündüm. Sen ne dersin fiyat konusunda?
Kendine iyi bak

Tarih: 4 Ocak 2006, 15:34 - İp: 193.***.**2.248
edemirci
edemirci (üye)

Sevgili Dunesea
Servis garantisi filan toz olmuyor. Çünkü zaten bize o dosyayı firma yolluyor (faturalı kayıtlı müşterilerine). Ayrıca makinanın yazılım bölümünde D70 yazılımını da yok etmiyor. Listede görebiliyorsun. İstersen D70 yazılımına istediğin zaman dönebiliyorsun.
Sevgiler iyi çalışmalar...

Tarih: 4 Ocak 2006, 15:38 - İp: 193.***.**2.248
pergamon
pergamon (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ne kadara satıcaksın belki ben alabilirim eyer garantisi hala dewam ediyorsa tabi bekliyorum bi fiyat..? cok soleme ama cok param yok

Tarih: 5 Ocak 2006, 17:50 - İp: 85.***.**7.67
edemirci
edemirci (üye)

Selam arkadaşlar. Bu arada geçmiş bayramınız mübarek olsun.
Fotoğraf makinamı artık sattım. Lütfen artık mesaj yollamayın...
İlginize teşekkürler...

Tarih: 16 Ocak 2006, 14:44 - İp: 193.***.**2.248
  • 1