aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

D5000 İle İlgili

MerhaßaLar . ßende kendime ßütçe ayırdım 2 Lira ciwarı . Yeni ßa$Lıyorum fotoğraf çekimLerine . daha önce sürekLi digital makine ile çektim we bikaç sefer arkada$Larımın profesyoneL makinLarı iLe çekim yapmı$tım .. Ama kesinLkLe ßi tecrüßem yok .. ama kesinLikLe fotoğraf çekmeyi çok seviyorum kesinlikle hobim ..

ßen Nikon d40 ile d80 arasında gittim geldim gittim geldim .. we nihayetinde kararımı d80'den yana kıLdım .. $imdi ise ßi sitede (rekLam oLaßiLeceği için wermiyOrum adını gg yazıyOrum ) kampanya war . Nikon D5000 18-55 Kit Lens Sifir Kutusunda Hemen AL! fiyatı 1.498,90 TL

$imdi sizLere sorum d5000 mi d80 mi aLıyım ? ßu tarihe kadar kampanya dewam ediyor ; 16:46:21 10/09/2009 ..

Lütfen yardımcı oLun Izmitten Yusuf ..
SaygıLar sewgiLer ..

Tarih: 8 Eylül 2009, 14:35 - İp: 85.***.**7.55
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

ßenim zaten insanları kaaLe aLmama gißy ßi $ansım zaten yok . eminimki çünkü ßenden ßüyükLerdir artı ßüyük oLmasaLar ßiLe ßuna hakkım yok . sadece ßu kOnuyLa iLgiLi ßana söyLedikLerine gözLerimi yumucam o kadar . yoksa bir kelime öğretenin duacısı oLurum , oLanda ßiriyimdir ..

t$k ederim dü$ünceLerin içinde..

Tarih: 11 Eylül 2009, 20:00 - İp: 81.***.**5.189
glorfindel
glorfindel (üye)
İstanbul / Amatör

Yeniden merhaba,

Foto Onur isimli arkadaşım, laf kalabalığı yapmak için yazdığımızı düşünmüşsün. Beni boşver ama Paperman isimli arkadaşın diğer konulara yazdığı yanıtlara bir göz gezdirir misin? Bana pek laf kalabalığı yapan biri gibi gelmedi.

aguuuu arkadaşım. Mesele yaşla ilgili değil. İstediğin gibi yazarsın, istediğin gibi okursun. Hiç sorun değil. Sadece burada olmasa bile (hangi bölümde okuduğunu bilmiyorum ama) iş hayatında yazıştığın insanlar (hangi dilde yazışırsan yazış) düzgün bir şekilde yazmanı bekleyeceklerdir. Yoksa sorduğun soruda bir dert yok ki. Bütçeni belirtmişsin, fotoğraf seviyeni, ihtiyacını, beklentini anlatmışsın. Nikon kullanan arkadaşlar da yanıt veriyorlar ve vereceklerdir de...

Canon ya da Pentax sorsaydın ben de bir iki şey söyleyebilirdim belki. Yoksa ne haddimize...

Tarih: 12 Eylül 2009, 01:52 - İp: 95.***.**3.152
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

$öyLe cewap werin canımı yiyin . inanın o kadar üzüLmü$tüm ki o cewapLar kar$ısında :S Herneyse ßu yazı oLayını Lütfen kapataLım takmayaLım kafamıza . bidahakine söz weriyorum normaL yazmaya çaLı$ıcam ßurada . OkuL okumuyOrum futßoL oynuyOrum . fOrumLarda , travianda we msn'deyim o yüzden pek ßi sıkıntım yok burası hariç ;

d5000 aLmaya karar werdim ama şimdide sıkıntım Lenste ..

Tarih: 12 Eylül 2009, 02:52 - İp: 81.***.**5.39
foto onur
foto onur (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili glorfindel,insanların yardımları çok olabilir.tabiikide olacak.sonuçta burası bir paylaşım ve dostluk mekanı.bir insan hata yapıyorsa,direk idam sehpasına bağlamak yanlış bence.yumuşak bir dillede uyarma yapılabilir.nasılki sizler benim yazdığım küçük bir kelimeden,hemen alındınız.aguuu nunda tamamen kalbi kırılmıştır.sonuç itibarı ile,hatasını nazikane söyleyip,yinede bilgi verilebilirdi.bu tip bir söylem o kişiyi ortamdan soğutacağına,dahada iradelenmesini ve kelimeleri düzeltmesini sağlar kanısındayım.tekrar saygılar.

Tarih: 12 Eylül 2009, 18:11 - İp: 78.***.**0.140
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıymış yapacak birşey yok . çok zorlansamda ßu şekilde yazaßiliyorum .. neyse bi sorun kalmadı artık

Tarih: 13 Eylül 2009, 02:48 - İp: 85.***.**9.212
serhayt
serhayt (üye)
Denizli / Amatör

bence d5000 den yanayım bayadır araşratıyoru ama d5000 ile d90 arasında ki bir araştırma yap derim lenslerde önemli onlarda baya bir ara.

Tarih: 30 Eylül 2009, 12:50 - İp: 81.***.**0.154