aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

D5000 İle İlgili

MerhaßaLar . ßende kendime ßütçe ayırdım 2 Lira ciwarı . Yeni ßa$Lıyorum fotoğraf çekimLerine . daha önce sürekLi digital makine ile çektim we bikaç sefer arkada$Larımın profesyoneL makinLarı iLe çekim yapmı$tım .. Ama kesinLkLe ßi tecrüßem yok .. ama kesinLikLe fotoğraf çekmeyi çok seviyorum kesinlikle hobim ..

ßen Nikon d40 ile d80 arasında gittim geldim gittim geldim .. we nihayetinde kararımı d80'den yana kıLdım .. $imdi ise ßi sitede (rekLam oLaßiLeceği için wermiyOrum adını gg yazıyOrum ) kampanya war . Nikon D5000 18-55 Kit Lens Sifir Kutusunda Hemen AL! fiyatı 1.498,90 TL

$imdi sizLere sorum d5000 mi d80 mi aLıyım ? ßu tarihe kadar kampanya dewam ediyor ; 16:46:21 10/09/2009 ..

Lütfen yardımcı oLun Izmitten Yusuf ..
SaygıLar sewgiLer ..

Tarih: 8 Eylül 2009, 14:35 - İp: 85.***.**7.55
rocktrak
rocktrak (Objektif)
Tekirdağ / Meraklı

merhaba

D5000 daha mantıklı görünüyor; döner lcd ekran, cmos sensör, video çekim gibi artıları var
kit lens olarak 18-105 VR'li olan varsa onu da bi araştırın derim...

Tarih: 8 Eylül 2009, 15:16 - İp: 78.***.**1.227
glorfindel
glorfindel (üye)
İstanbul / Amatör

Klavyenizdeki B, Ş, V harfleri çalışmıyor mu? Yoksa garip harfleri yan yana okuyunca şifre falan mı çözeceğiz?

Tarih: 8 Eylül 2009, 15:33 - İp: 193.***.**7.122
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

Rocktrak Merhaßa aßi ;

2 haftadır ürün inceLemekten ßiLgi okumaktan gerçekten gözLerimin ağrısı ßa$ıma wuruyOrdu . 2 gün daha dü$ünme hakkım war we sanırım d5000 aLacağım . ancak gg'den aLacağım için ürünü 18-55 Kit Lens oLuyOr ..

glorfindel sizede Merhaßa ;

Hayır çaLı$ıyOr ancak 9 seneLik ßi aLı$kanLıktır ki ßu inanın tezimi ßiLe ßöyLe yazdım diye çok puan kırıLdı . ßakmadan yazdığımdan doLayı aLı$kanLıktır ki düzeLtemiyorum gerçekten . ßiçOk program denedim ama eLim yinede kayıyOr .. ßiLiyOrum türkçemiz adına hiç iyi ßir$ey değiL ama yapamıyOrum

Tarih: 8 Eylül 2009, 15:39 - İp: 85.***.**7.55
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

Lütfen bana yardımcı oLun

#aGuuuuu' tarafından 09.09.2009 03:51:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Eylül 2009, 03:50 - İp: 85.***.**7.55
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Siz 3 tane harfi düzgün yazma zahmetine girmiyorsunuz - ilginç bir bahaneyle ...Sonra insanlar niye yardımcı olmuyor diyorsunuz .

MSN , SMS tarzı "trendy" yazışma yerine sitedeki 160,000 üyenin kullandığı dili tercih ederseniz cevap alma şansınız daha yüksek ... Ya da Ingiliz,Amerikan sitelerini filan deneyeceksiniz - malum klavyeniz daha uygun , lisana da hakimsinizdir muhtemelen .

Tarih: 9 Eylül 2009, 04:04 - İp: 96.***.**9.175
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

Ya afedersiniz ama yazı stiLimde ne war söyLer misiniz ? ßen etnik dawranmıyOr muyum ? Sırf yazı stiLim deği$ik diye ßana yardımcı oLmayacaksanız eğer gerçekten oLmayın . ßöyLe saçma ßir seßep görmedim ßen yaa . Taktığınız konu ne kadar kOmik ya . Evet Lisãn mewcut . te$ekkürLer .

Tarih: 9 Eylül 2009, 04:46 - İp: 85.***.**7.55
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

harikasınız dicek söz ßuLamıyOrum

Tarih: 10 Eylül 2009, 04:55 - İp: 85.***.**6.7
foto onur
foto onur (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 10 Eylül 2009, 10:11 - İp: 78.***.**5.117
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

çOOOk te$ekkür ederim gerçekten . Sonuçta ßi yazı stiLinden doLayı 2 ki$iden yargıLandım . neyse size uyuyOrum t$k ederim . 18-105 VR Lens .. Hmmmm ;

MantıkLı aslında . ancak gittigidiyorda fiyatı 1.498,90 TL 18-55 weriyOr Lensi . $imdi ßen Hayyama gitsem . D5000 ßOdy aLıp 18-105 VR Lensin tOpLam maLiyeti kaça patLar acaßa .. ßu konuda ßi ßiLginiz war mı aßiLerim aßLaLarım ?

#aGuuuuu' tarafından 11.09.2009 02:20:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Eylül 2009, 02:08 - İp: 81.***.**5.210
byjehan
byjehan (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili aguuuuu;
Yazı stilini kafaya takanlara da hak vermek lazım. Sonuçta onlar da Türkçe olarak yazmanı bekliyor ve bu şekilde farkında olmasan da dünya tarihindeki en güzel 3 dil arasında olan Türkçe kaybolup gidiyor. Ama bu kadar tepki gösterilmesi yanlış bence.
paperman icin kaale almayın demek yanlış olur. Bilgilerinden faydalanılması gereken bir kişi olduğunu düşünüyorum.

Kısa olarak da şunu söyleyebilirim. d5000 mantıklı görünüyor.

NOT: tam Türkçe yazabilmek için çok uğraştım, normal hızımın 3'te biriyle anca yazmışımdır. Gerçekten de özen göstermemiz gerek bu konulara.

Saygılar, iyi akşamlar

Tarih: 11 Eylül 2009, 04:52 - İp: 78.***.**6.88