hapshi
hapshi (üye)
İstanbul / Meraklı

D3000 Aldim Fikirleriniz

bugün d3000 sahibi oldum. sizlerin tavsiyelerinizle, ilk baslangic olarak bu makinayi aldim. öncelikle sizlere tesekkür ederim ve bu sitede emegi gecenlere gercekten bana cok faydasi oldu makinayi burda yani almanyada 330 eur aldim fiyati iyimi bilmiyorum ama indirimdeydi 18-55 lensi ile birlikte size soru bu lens simdilik yeterlimi ilerisi icin hangi lenslere ihtiyacim olacak bide kullanim klavuzu yok icinde türkce klavuz nerden bulabilirim fikirlerinizi bekliyorum simdiden tesekkürler...

Tarih: 19 Haziran 2010, 20:57 - İp: 188.***.**9.127
hapshi
hapshi (üye)
İstanbul / Meraklı

cevaplariniz icin cok tesekkürler. ama yine bir sorum olacam makinanin menüsü almanca türkce menüsü yok ben bu makina icin türkce kullanma klavuzu nerden bulabilirim ayri satiliyormu bide nikor 55-200 vr lensi indirimde 200 eur uygun bi fiyatmi size göre su anda bi geziye gitmedigim sürece buna ihtiyacim yok ama eger fiyati uygunsa ilerisi icin alabilirim.

Tarih: 8 Temmuz 2010, 10:13 - İp: 188.***.**7.204
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

hapshi de cok takmis da kim ne diyor.
Alma hic bir sey kardesim hele bir baslada gorelim resimlerini...

Tarih: 9 Temmuz 2010, 17:50 - İp: 221.***.**6.23
hapshi
hapshi (üye)
İstanbul / Meraklı

beni cok aydinlattin ozan tesekkürler . soru sordum sadece,cevap vermesende olurdu makinayi inceliyorum ama kullanma klavuzu lazim almanyada bulamiyorum bu site paylasim sitesi,sen bildiklerini paylasirsan sevinirim kizmana gerek yok resim cok cektim ama suanda pc im yanimda olmadigi icin paylasamiyorum yakinda onlarla ilgili arkadaslarin fikirlerini almaya calisacam ama bana kullanma klavuzu lazim bilgisi olan arkadas varsa paylassin lütfen.

Tarih: 11 Temmuz 2010, 14:02 - İp: 188.***.**7.204