t.özgür
t.özgür (üye)
İçel / Amatör

D200'üm Geldi.. Yardımcı Olun

Arkadaşlar ben bugün bi şey yaptım...
Kendimi zorladım zorladım, bir D200 ve 18-200 sipariş ettim...
İyi mi yaptım kötümü yaptım ne diyorsunuz...
Yoksa vazgeçeyim mi?
Bu makina geldikten sonra, " Şu nasıl olacak, bu nasıl olacak " diye kafanızı şişireceğime emin olabilirsiniz...
...Ve nihayet geldi makinam...
Kullanımı ve incelikleri konusunda yardımlarınızı rica ediyorum...

#t.özgür' tarafından 17.10.2006 19:23:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ekim 2006, 20:04 - İp: 88.***.**3.142
dogan foto
dogan foto (üye)
Yurtdışı / Firma

sevgili arkadaşım çok iyi bir tercih yapmışsın
bende d200ü 2 ay kadar önce aldım benim işyerimde ve her türlü çekimlerimde onu kullanıyorum.
daha önce canon 10d ve nikon d100 aldım şu an üç makinem var ama d200ü kullandıktan sonra digerleri baya tembel ve yavaş geldi bana sana iyi günlerde kullanmanı temenni ediyorum.

Tarih: 17 Ekim 2006, 13:59 - İp: 82.***.**0.85
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Merhaba abi,
Eski bir Sony yeni bir Canon kullanicisi olarak 3-4 ay boyunca forum okuyup ornek fotograflara bakipta gozlerin bozulmadiysa bundan sonra hic bozulmaz lakin benim gozluklerimi bu hafta degistirdim.. Canon um var suan ama inanirmisin vizorun netligini bile ayarlamaya useniyor artik gozlerim.. dikkat etmek ve dinlenmek gerek.. makinene gelince; hep pahalli bir opsion olarak baktigim harika fotograf orneklerini gordugum ,imrendigim bir makine bana sorar isen en guzelini yapmissin gercekten ayricalikli bir makine.. Hayirli olsun ve en kisa zamanda klavuzu benim gibi gece ders calisirmis gibi calis ve bol bol cekim yap kolay gelsin..

#cemone' tarafyndan 17.10.2006 17:08:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2006, 17:06 - İp: 198.***.**2.210
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

dadanagast mı diyeyim yoksa ilker mi neyse 350d yi kaça satıyorsun?

t.özgür hayırlı olsun keşke bende senin kadar zorlasamda d200 alsam örnek fotoları ne zaman göreceğiz burada
ya herkez makine alıyor fakat bi tane bile örnek foto göstermiyor gösterende photoshop ta ufaltılmış düzeltilmiş foto gösteriyor şöyel photoshop imzası taşımayan gerçek boy fotolar görmek isteriz tekrar hayırlı olsun

Tarih: 19 Ekim 2006, 20:53 - İp: 85.***.**9.188
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

ilker diyebilirsin.. ama dadanagast'in da sakincasi yok..
350d'yi satayim ama kaca satayim bilmiyorum ki.. ne kadar su anda ikinci el 350d'ler?.. bir de nasil olacak?.. ben ingilteredeyim biliyorsun degil mi?..

Tarih: 19 Ekim 2006, 21:45 - İp: 86.***.**0.120
gantry
gantry (üye)
Aydın / Amatör

t. özgür makinan hayırlı olsun.
ilker bu fiyat? fiyat bu gibi sitelerden nasıl alışveriş yapılıyor hele beni bilgilendiriver.bir akrabam usa da şuan.

Tarih: 21 Ekim 2006, 01:57 - İp: 88.***.**9.23
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Tahir Hocam,
Kelin ilacı yok ki -kimse alınmasın, kendimi kastediyorum- melhem olsun..
Nasip olursa aynı sıkıntıları Bende D200'ün minyatürü ile -D80 yani- yaşayacağım.

Sana kolay gelsin!

Tarih: 21 Ekim 2006, 09:03 - İp: 85.***.**1.220
erhangokce
erhangokce (üye)
İstanbul / Meraklı

Hayırlı olsun guzel makina:güzel fotolar bekliyoruz.

Tarih: 25 Ekim 2006, 16:38 - İp: 85.***.**9.29