polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

D200 Dpreview'e Ulasmis

arkadaslar bugun dpreview ilk numune d200'u nikon tarafindan teslim almis derin incelemeye baslamistir, kucuk bir yuzeysel oninceleme su anda sitede mevcut. sayet yazilanlar boyleyse, canon'un bu klasmandaki makinalari teknoloji olarak nikonun gerisine dusmus durumdalar.

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:40 - İp: yok
viiiizzzz
viiiizzzz (üye)
İstanbul / Meraklı

Fiyat olarakta çok iyi bence dadanagast 2-3 ay içinde rahatlıkla alınabilir bu makina...

Tarih: 2 Kasım 2005, 00:51 - İp: yok
polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

letsgodigital'in incelemesi biraz urun katalogu gibi olmus ...nikon anlasilan iyi para yatirmis bu letsgodigitale. biz gene phil askey'i bekliyecegiz sanirim. bazen oda yanli falan gibi geliyor ama piyasadaki cogundan iyidir sanirim. bu arada d200'un macro seti gercekten cok guzel..

#polaris' tarafyndan 02.11.2005 05:04:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2005, 00:59 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

haklisin polaris tam urun katalogu gibi.. zaten eleman, d100 kullaniyormus.. yani hali hazirda sevmeye meyilli..
isin gercegi, canon ve nikon hakkinda tarafsiz birseyler bulmak cok zor polaris.. o yuzden fazla bakmaya da gerek yok bence.. yani kendimiz karar vermemiz gerekiyor.. tabii bir de kullananlarin yorumlarini okursak netten, hersey cozumlenir..
...

viiiizzzz, ne oldu? sende mi dusunmeye basladin yoksa almayi?..

Tarih: 2 Kasım 2005, 01:20 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

ben hep soylemeye calışıyorum insan makınası ile mutlu olmalı...onunla arasında bir bağ olmalı.. iyi anlaşmalı...eger anlaşamıyor sevmıyor ve ısınamamışsa isterse D1s kullansın adam fotoğraf cekmek gelmez içinden...
makınaya ısınıp işde bu benım makınam diyebiliyosasanız eğer durmayıp alın...

Tarih: 2 Kasım 2005, 01:24 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

D200 türkçe

http://www.letsgodigital.org/tr/news/articles/story_4997.html

Tarih: 2 Kasım 2005, 13:33 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

ama incelemesini yazmamislar henuz..
neyse.. huzunseli, kesin kafana koydun mu almayi?

Tarih: 2 Kasım 2005, 13:39 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

zaten henuz çıkmadı turkiyeye gelmeside 1-2 ay surer...o zaman kadar anca kendimi toparlarım...notebook yenı makına... falan...Sizin hanımlar başınızın etini yiyo benımde annem...Ama ben onun gonlunu almasını razı etmesini biliyorum...Dediğim gibi bir aksilik olmazssa Bundan sonrakı makınam D200 olmazda aksilik çıkarsa D50 ye talım (ne demekse D50 ye talım sankı kotu makınada)

Tarih: 2 Kasım 2005, 13:48 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

iste kotu makine degil de, d200 cikinca kotu gorunmeye basladi tabii.. .. sen bana bak, 350D'yi bir kalemde sildim valla..
..annelerin gonlunu almak kolaydir valla huzunseli.. o yuzden mutlaka d200 al!!!.. [>:D

Tarih: 2 Kasım 2005, 14:02 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hüzünseli delirdinmi sen. 1100 euro fazla vereceğine objektif al.SAnki yarışmalara girecen.

Tarih: 2 Kasım 2005, 15:17 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla pazarbey haklisin esasinda.. o kadar pahali makineye neden ihtiyacimiz olsun ki?.. ama iste, aldinmi da bir kerede almak var..
hos bir kerede almaya da inanmiyorum, baksana bana aradan 7 ay gecti 350D'yi alali, nasil d200 alirim diye dusunmeye basladim..
..
pazarbey, d200'un fiyati aslinda ucuz bile.. gercekten.. d2x ile karsilastirildiginda.. ve neredeyse d2x gibi ozellikleri..
haaariiiiikkaaaaaa bir alet.. [>:D

Tarih: 2 Kasım 2005, 20:05 - İp: yok