mimarca
mimarca (üye)
İstanbul / Amatör

Canon,sony,samsung,nikon,panasonic?

sizce markaların uzmanlık alanları tek mı olmalı
yanı tek bırseymı uretmelıler yoksa cok yonlumu olmalılar
mesela:canon yazıcı bıle uretıyor
sony video foto televızyon uretıyor
samsung keza fırın camasır makınesı bıle yapyor
panasonıc keza tv uretımı yapıyor yazıcı uretıyor

sizce bir dalda uretım yapanmı tercıh edılmelı yoksa bunun hıc bı onemı yokmu

Tarih: 3 Mart 2006, 13:14 - İp: yok
tekno
tekno (üye)
İstanbul / Amatör

Bir ürünü değerlendirirken, markasının etkisinde kalmamak gerekiyor. Her markanın iyi ve kötü olduğu modeller/ürünler mevcuttur. Markasına bakarak her alanda iyi olduğunu söyleyemeyiz. Tüketici olarak ihtiyaç ve şartlarımıza göre ürünün kendisine ve yaşadığımız coğrafyada arkasındaki hizmet kalitesine bakmamız da gerekmektedir. Öyle markalar vardır ki, çok popüler ve tanınmış olmamalarına rağmen uygun fiyat politikası ve hizmet kalitesi ile birçok insanın tercihi olmuş ve gelişmişlerdir. Eğer sadece markaya bakarak tercih yapacak olsaydık, yeni markaların hiçbir şansı kalmazdı, piyasada sadece ismi bilinen markalar satılır dururdu ve bu tüketicilerin zararına da olurdu. Aynı şekilde mevcut olan markaların da farklı alanlarda farklı ürünler çıkarması aslında bu anlamda tüketici yararınadır. Bilinçli bir tüketici kendi şart ve ihtiyaçlarına göre en doğru olanı seçme ve satınalma özgürlüğünü bu şekilde daha geniş bir ürün yelpazesi içinde kullanır.

Tarih: 6 Mart 2006, 17:04 - İp: 81.***.**2.190
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

yuz milyon da cok pahali gercekten..

ben de jbl creature 2 kullaniyorum ve cok da memnunum..

Tarih: 6 Mart 2006, 17:05 - İp: 62.***.**2.10
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bende jazz kullanıyorum.BEnde menunum.Ama kendi evimi yaptırınca daha pro birşey alacağım.

Tarih: 6 Mart 2006, 19:25 - İp: 88.***.**2.108
Emre.
Emre. (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Burda creativeo ayaklari ucretsiz veriyor
Iste Turkiye farki

Tarih: 6 Mart 2006, 19:38 - İp: 87.***.**5.226
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Emre bak bakim kaç paraymışşş

http://us.creative.com/shop/cart.asp?cartadd=3837

Buradan da gördüğümüz üzere çifti 69 dolarmış Tr fiyatından yaklasık 10ytl daha ucuz

Senin bahsettiklerin masaüstüne dengede tutmak için altı kaymaz kauçuk ayaklık...ondan 6 tane çıkıyo..bi tane yedek koyuyolar zaten

Tarih: 10 Mart 2006, 17:23 - İp: 62.***.**1.55
mimarca
mimarca (üye)
İstanbul / Amatör

bisquit hanım konuyu dagıtmayın lutfen

Tarih: 15 Mart 2006, 12:27 - İp: 81.***.**9.180
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Mimarca,hanım kim acaba?

O fotoğrafta erkek de var gördüğün üzere..Ama sen hanımı tercih ediyorsun,ama ben erkeğim.İsmim Ogün.Erkek olduguma bundan sonra ona göre yorum yazarsın!!

Bu arada konu dağılmıyor merak etme.Hatta konunun dagılmaması için sana cevap vermiyorum bile...Hadi sen de bana uy..

Tarih: 15 Mart 2006, 14:17 - İp: 62.***.**1.55
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

konunun tumunu okumadım ama topık sahıbının ve akabinde biir kaç arkadaşın yazdıklarına kucuk bir ekelemn yapmak istiyorum...samsungun ilgi alanları sadece çamaşır bulaşık değil... kamyonet dozer gibi ilgi alanları var.. ve fotoğraf makınası gibi çok ince detayların bile buyuk farklılıklara yol açtığı bu ciddi sektör konusunda benımde çok ciddi beklentilerim yok..ama işi ciddiye alıp çok çalıştıkları sanıırm gerçek...

Tarih: 19 Mart 2006, 13:34 - İp: 88.***.**1.44
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

vay huzunseli.. sen nerelerdeydin be mubarek??
...aldin degil mi d200'u?
..........
pazarbey sende jazz mi var yoksa sen caz mi dinliyorsun?
..........
ogun hanim.. erhan sen de alemsin valla..

Tarih: 19 Mart 2006, 13:58 - İp: 62.***.**2.10
mimarca
mimarca (üye)
İstanbul / Amatör

dada

Tarih: 19 Mart 2006, 18:08 - İp: 81.***.**9.180