roxops
roxops (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon Sx20 Is Lumix Fz38

slm netfotoğrafcılar

canon sx20 ile lumix fz 38 arasındayım ama lumix alıcam galiba

bizamerikadayız . com siteden alışveriş yapan varsa güvenilirliğini öğrenmek istiyorum

bu sitede yurtdışından gönderdikleri için fiyat baya bi düşüyor lumiz 1.000 tl den 630 iniyor.

bu siteden alışveriş eden yada bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin lütfen.

Tarih: 4 Nisan 2010, 17:37 - İp: 85.***.**3.239
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

hangi makineyi alırsanız alın üzmez sizi. ben eski fz28 kullanıcısıyım harikaydı. bence hiç risk etmeyin. zaten bunun gümrük derdi var. ebay den de alsanız aynı gümrük derdi var. GG de 700 liraya bulunuyor bu makine, hem içiniz rahat olur.

Tarih: 4 Nisan 2010, 22:32 - İp: 88.***.**9.217
20354891
20354891 (üye)
İstanbul / Amatör

pardon gg dediğiniz olay ne oluyor bir site mi yer mi?

Tarih: 8 Nisan 2010, 23:08 - İp: 85.***.**8.182
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

www.gittigidiyor.com TIKLAYIN

Tarih: 9 Nisan 2010, 00:27 - İp: 78.***.**0.250
kalbens34
kalbens34 (üye)
İstanbul / Amatör

ben dediğin adresten aldım bizamerikadayız comdan süper bir insan sitenin s ahibi ihsan bey, bana yazarsan sana bu siteden nasıl alıcağına yardım ederim nickime yani özel olarak yazarsan. sakın ebay yada gg sitesine bulaşma hem paradan olma hemde yüzde 7 ayrıcana komisyon ücreti kaptırmabirde panasonic ve sony lerde kesinlikle türkçe menü yok diğer modellerde hepsinde var.sen istediğin bir modeli tercih et gerisi kolay...bizamerikadayız comdam gümrük sorunu gibi sorunlar yok toplam 5 günde evinde..aynı zamanda kapıda teslim kargo hizmeti veriyor.bilgiler böyle.sevgilerimle

Tarih: 9 Nisan 2010, 01:44 - İp: 88.***.**2.158
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

sakın ebay yada gg sitesine bulaşma hem paradan olma hemde yüzde 7 ayrıcana komisyon ücreti kaptırma

Bu kısmı biraz daha açar mısınız? Paranızı alıp ürünü göndermiyorlar mı ya da fake ürün mü çıkıyor içinden? Üstelik ürün fiyatının üzerine %7 mi koyuyorlar?
Bilip bilmeden karalamayalım bu siteleri, ben hem GG'den hem Ebay'den defalarca alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. Ürün abd den 630'a gelecek demiş alıcı, GG'de 625'e getiriyor adam alanlar da çok memnun. Sorun nedir?

Tarih: 9 Nisan 2010, 09:04 - İp: 193.***.**9.61
kalbens34
kalbens34 (üye)
İstanbul / Amatör

bolu beyi adlı arkadaşım öncelikle sen ankaralısın ben ise doğma büyüme istanbulu çok iyi karış karış bilen birisiyim neyin nerde toptan yada spot olarak satıldığını mesleğim icabı çok iyi biliyorum.sen sirkeci ve cevresini ankaralı olduğun için varsayımda bilemiyorsun.ve sitedeki insanlara herzaman ebay yada gg sitesini öneriyorsun.ben gg gidiyorda spot ürün satan hesaplı bir arkadaşla telefon görüşmesi yaptım nakit olarak istanbulda oturan bu arkadaştan elden teslim almak istiyorum dedim bu arkadaşta biz elden teslim yapmıyoruz sen parayı kredi kartı ile sitedeki hesabıma yatıracaksın yada güvenli istiyorsan yüzde 7 get usulü komisyon vererek garantili alabilirsin dedi neden komisyon vereyim zaten arkadaşın elinde mal olsa ist elden teslim alırdım yani benim yatırdığım parayla bana mal gönderecek hangi akla sığıyor bu sakın siz siz olun bilmediğiniz sitelerden almayınız, yüzde 90 ı 3 kağıtçı bunların elden malı görmeden yada kapıda teslimat yapmayan arkadaşlardan uzak durun bu iyiliği size kimse yapmaz ve bolu beyişnin yazdıklarını kimsede dikkade almasın yoksa kazdığınız kuyuya düşersiniz.yada kendisi bu sitelerden alsın bizde nakit olarak bize teslim etsin bakalım edebilecekmi, saygılarımla...

#kalbens34' tarafından 09.04.2010 12:45:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Nisan 2010, 12:44 - İp: 88.***.**2.158
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

#bolubeyi' tarafından 09.04.2010 17:51:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Nisan 2010, 17:48 - İp: 193.***.**9.61
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

Sayın kalbens;

Konumuz İstanbulu ve spotçularını iyi bilmek değil, konumuz GG'nin güvenilir bir site olup olmadığıdır. Anlaşılan siz GG'yi bilmiyorsunuz. Sizin bahsetmeye çalıştığınız site GG değil sahibinden.com dur. O sitede GET ilanı vermek isteğe bağlıdır. Bu nedenle bilmediğiniz bir site hakkında yorum yapmayın, insanları yanlış yönlendirmeyin ve bu satıcılara %90ı üçkağıtçı diyerek hem hakaret edip hem İFTİRA ATMAYIN. Yukardaki verdiğim linke bakın, kaç satış yapmış kaçından olumsuz geridönüş almış? Ha yok ben illa malı elimde görmeliyim diyorsanız gidin bahsettiğiniz spotçulardan alın etrafınıza oraları tavsiye edin. Ancak iftira atmayın, günah almayın.

"SİZ" DİYE HİTAP EDİYORUM, DİKKAT EDİN. Ankaradan saygılar...

#bolubeyi' tarafından 09.04.2010 17:52:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Nisan 2010, 17:48 - İp: 193.***.**8.56
kalbens34
kalbens34 (üye)
İstanbul / Amatör

isteyen istediği yerden alışverişini yapsın. bundan sonra kimsenin akıl hocası olmayacağım.bolubeyi arkadaşım sahibinden com ile gg com; u karıştırma ikiside farklı site alışveriş için ben sahibinden com dan çok ürünler aldım istanbul içi elden nakit olarak hepsi elden adresime getirerek ürünü kontrol edilerek verip parasını aldılar.senin dediğin gg comdan bir ürün almaya kalktım adamın elinde mal yok parasını yatıracakmışım ondan sonra benim paramla yurt dışından mal getirecekmiş bu ne demek sence böylemi alışveriş yapacağız isterse getirir isterse su içirir üstüne alışveriş demek önce insanların birbirine karşı dürüstlük ve güven meselesidir.eğerki sen alışveriş yaptıysan bu siteden bize hangileri cazip ve ucuz ürünler veriyorsa referans vererek bize burdan firma ve isim bildir bizde ona göre bakalım.saygılarımla...

Tarih: 9 Nisan 2010, 19:57 - İp: 78.***.**7.72
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

Yanlışım varsa düzeltin: GG'de parayı siteye ödüyorsunuz, satıcı malı kargoluyor, geldiği zaman onay veriyorsunuz ve satıcı parasını alıyor. Ancak sahibinden.com'da parasını önceden nakit alıp, sonra o parayla size mal satmaya kalkışabilirler. Saygıda kusura ettiysem affola. GG'den, Ebay'den, Amazon'dan, Sahibinden.com'dan defalarca alışveriş yaptım ve sorun yaşamadım. Umarım sizler de yaşamazsınız.

Tarih: 9 Nisan 2010, 22:28 - İp: 88.***.**4.72
  • 1