atlanta
atlanta (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon - Nikon Ve Sony

Merhaba saygıdeğer Fotoğrafçılar, ben gezdiğim yerlerde gözüme çarpan karelerin fotoğraflarını çekiyorum. Gezilerde , tatillerde ve seyahatlerde. Ben yeni bir fotoğraf makinası almak istiyorum. Fakat bu konuda o kadar cahilim ki hiç bilgim yok desem doğru olur. Mesala bir objeyi çekerken arka plan blur - bulanık oluyor, sanırım bu terimin adı makro Bana 10-20 arası megapixsel ve Canon - Nikon ve Sony markalarından hangi ürünü tavsiye edersiniz? yarı profesyonel.

Tarih: 4 Haziran 2010, 01:42 - İp: 85.***.**2.209
powershot
powershot (üye)
Antalya / Firma

Canon EOS 550D 18.1 megapiksellik bir cihaz muhteşem resimler çekiyo özellikle EF-S 17-85 mm ile denedim çok iyi net alan derinliği çıkarıyo hem bu kullandığım macro objektifli bir lensti sonuçları muhteşem

Tarih: 4 Haziran 2010, 10:43 - İp: 88.***.**0.111
atlanta
atlanta (üye)
İstanbul / Meraklı

Bu ürünü inceledim süper. Fakat bütçeye fazla geldi, Fiyatı daha uygun bir makine ?

#atlanta' tarafından 04.06.2010 22:52:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Haziran 2010, 22:49 - İp: 85.***.**7.218
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Eğer DSLR-like kesinlikle düşünmem diyorsanız... ki gezerken yanınızda taşıayabilecek ergonomidedir kendileri ve bu yüzden daha pratiktir. Söylediğiniz "blur" yani alan derinliği ve DSLR'deki birçok özellikliği bulabilirsiniz.
E tabi fiyatları da uygundur DSLR'ye göre...

Ama almışken DSLR alayım derseniz,
Bir CANON 450D alabilirsiniz... 550D'ye göre fiyatı uygun ve gayet de güzel makinadır.

Tarih: 4 Haziran 2010, 23:26 - İp: 78.***.**7.145
atlanta
atlanta (üye)
İstanbul / Meraklı

designwish; teşekkür ederim bilgileriniz için. Özelliklerine baktım tam bana göre bir makine. Pazar günü inceleyim.

Tarih: 5 Haziran 2010, 00:34 - İp: 85.***.**8.153
  • 1