squneth
squneth (üye)
Bursa / Amatör

Canon G1 X - Samsung Nx200 - Nikon 1v1

merhaba arkadaşlar
bu üç makinadan birini alacağım. amerikaya giden bir arkadaşıma birisini almasını söyleyeceğim. sizce hangisini alsın. ben canon g1x in üstünde duruyorum ama diğerleride cok cazip geliyor.

Tarih: 3 Şubat 2012, 10:03 - İp: 212.***.**9.60
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

Tartismaya hic gerek yok...Canon G12 nin üstüne geliştirilen G1X alın...G12 kullanıcısı olarak Canon un üstüne kesinlikle tanımam. Compact makinede 1 numara bence..Ki ben nikon kullanıyorum SLR olarak ve tercihim o yönde..ama kompak diyince Canon .lensin değişmesimine ihtiyacınız olmuyor zaten..Zaten zoom da lazım kedi kuş çekicem diyoanız iilla compact alkaCAKSANIZ cANON SX40 da alabilirsiniz...

Tarih: 9 Şubat 2012, 10:04 - İp: 88.***.**4.24
squneth
squneth (üye)
Bursa / Amatör

olympus om-d de yeni çıkmış. başım döndü bunları araştırmaktan. birinde karar kılıyorum şak yeni bir model çıkıyor. bunların hızına yetişemeyeceğim. olympus om-d için ne söylenecek acaba.

Tarih: 9 Şubat 2012, 12:04 - İp: 212.***.**9.60
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

Makineler arıza yaptıgında tamir hususunda sorun yasabileceginiz bir markadır.ama kalite olarak iyi oldugunu biliyorum...almanyada en cok satılan markadır zira.kaliteli fotograf full manuel kontrol diyorsanız gg1x alın derim...fotograf zoom değildir zaten...

Tarih: 10 Şubat 2012, 11:41 - İp: 88.***.**4.24