mabeynressami
mabeynressami (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Eos 500d Hakkında Bildikleriniz..

arkadaşlar forumdaki bir çok kullanıcı bu makineyi kullanıyor ve bir çok insanda ilerde bu makineyi almak istiyor..bende bu makineyi almak isteyenlerden sadece biriyim..makine hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi buraya yazarmıısınız lütfen..şimdiden herkese teşekkürler..

Tarih: 9 Ocak 2010, 16:18 - İp: 95.***.**3.48
aeron
aeron (üye)
Ankara / Meraklı

forumda 500D hakkında açılmış onlarca konu var..biraz gezinseniz, ulaşmak istediğiniz birçok bilgiye ulaşabilirdiniz aslında..

Kaliteli objektiflerle kullanldığında muazzam bir görüntü kalitesi sunan sonderece kaliteli bir makine..Ve bence giriş seviyesi modeler arasında alınabilinecek en kaliteli maken..alma niyetiniz varsa düşünmeden alın..

Tarih: 9 Ocak 2010, 17:14 - İp: 94.***.**4.34
akkaymaz
akkaymaz (üye)
İstanbul / Amatör

Çok iyi biliriz ,

Kısaca söylersek ,
Videosu var ve iyi ,
Fotoğrafı ;
Yüksek megapixel sebebiyle kırmızıda gren temizliği yapılmış , keskinlik azalmış .
Detayı iyi , WB iyi , ışık ölçmesi iyi , çektiği fotoğraflar çok güzel görünüyor ,
Kit lensi (efs 18-55 is) ile Amatör fotoğraf çekecekler için çok iyi ,
Fiyatıda iyice düştü .

Tarih: 10 Ocak 2010, 16:14 - İp: 88.***.**2.131
netmate
netmate (üye)
Denizli / Amatör

Selamlar. Efsane haline geldi bu alet. Nereye kafami cevirsem canon 500d icin acilmis bir konu veya bir karsilastirma goruyorum (ozellikle nikon d90 ile kiyas) Simdi bende buldugum fiyatlari soyleyeyim. Anadolu`da yasadigim icin (Denizli) kalkipta istanbulda alma sansim yok. Gittigidiyorda 1600 TL canon 500d (18-55lens kiti+canta+yedek batarya+4g sd kart) Axess 6 taksit. Diger taraftan Amerikadan gelme 18-105 vr kiti ile birlikte Nikon d90 1800 TL sifir kutusunda.. Bir acemi icin canon`un stero ses ile HD video cekme ozelligi mi yoksa Nikonun yari profesyonel (orta seviye tabir edilen) ozellikleri mi beni cezbetmeli.. arada 200 TL fark bile lens farkini hesaba katarsak .. Goruslerinizi bekliyorum..

Tarih: 12 Ocak 2010, 12:22 - İp: 88.***.**8.108
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

bir amatör için farkı yoktur.gönlün hangisini seçerse onu al

Tarih: 13 Ocak 2010, 00:46 - İp: 88.***.**8.157
  • 1