sewan
sewan (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Eos 350d Hakkında

ne dersınız sızce prof bir makinamı

Tarih: 12 Mart 2007, 21:38 - İp: 88.***.**6.80
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Degil ama bir profesyonelin isteklerini yerine getirebilecek ve profesyonel duzeyde fotograflar alabilecegi bir makina.

Ahh ! su acayip dizayni olmasa

Tarih: 12 Mart 2007, 23:15 - İp: 195.***.**2.8
sewan
sewan (üye)
İstanbul / Amatör

ok saol prof dedıgımız zaman akla d80 mı gelmelı o zaman

Tarih: 12 Mart 2007, 23:17 - İp: 88.***.**6.80
drego
drego (üye)
Kocaeli / Amatör

sevgili sewan, sorduğun soruları önce bir araştırsan da öyle sorsan daha güzel olur bence. bu konuda yazılmış onlarca konu başlığı bulabilirsin sitede. sadece site içindeki forum başlığı altındaki arama motoruna girmen yeterli... saygılarımla...

Tarih: 13 Mart 2007, 00:19 - İp: 85.***.**3.188
bjksk
bjksk (üye)
İzmir / Amatör

evet onca dslr-lıke denemelerimden sonra 350 d aldım beni dslr olarak tatmin ediyo maddi durumuda düzeltip canonun l serisi lenslerini alıp ilerde 5d adım atabilirim ama senin kullanım amacın önemli eger 5d alabilcek güçün varsa al ama ki omakinayı alıp kit lensle idare edeceksen bence benim şahsi görüşüm 350d veya 400d alıp lense yatırım yaptıktan sonra kaliteli bir bady geciş yapman olacaktır saygılarımla....

Tarih: 13 Mart 2007, 00:27 - İp: 88.***.**2.38
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Hayir sewan D80 de degil veya pro'dan ne kastettigine bagli.

Arkadas gunumuzde adamlar oyle makinalar uretiyor ki artik fotograf cekmek insanin kendini gelistirmesine kaliyor.

Senin soyledigin iki makinadan bir tanesi 15 sene once piyasaya tek basina cikmis olsaydi muzede sergilenirdi.Ama bugun teknoloji o kadar hizli ilerliyor ki o modeller bile begenilmez oldu.

Ama illaki soruyorsan ; Canon EOS-1D serileri Nikonunda D1 (H,2H,2Hs,X,D2X,D2Xs) serileri gercek pro'dur derler ama benim icin makinanin cok onemi yoktur.Kanimca pro olmasi gereken, fotografci ve objektiftir.

Tarih: 13 Mart 2007, 00:59 - İp: 195.***.**2.8
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

MERABA SEVAN, BEN 3 SENEDİR 350 D KULLANİYORUM , ÖNCE SEN MAKİNENİN NASIL KULLANDIĞINA BAĞLI VE NASIL BİR LENS KULLANMANA BAĞLI Kİ ONUN PROF OLUP OLMADIĞINI SORASIN, BÖYLE SORULARDA HANGİ LENSİDE KULLANDIĞINI BİLDİR Kİ BİZDE ONA GÖRE YARDIMCI OLALIM JANIM, BENİM LONDRADA , DUBAİDA, VE AMERİKADA 350D KULLANAN BİKAÇ ARKADAŞIM VAR HEPSİDE ÇOK MEMNUN,

Tarih: 25 Mart 2007, 13:01 - İp: 88.***.**6.223
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

EVET , AMA HANGİ LENSLE NE RESMİ ÇEKMENE BAĞLI ÇÜNKÜ STANDARD 18 - 55 MM YLE FAZLA BİŞEY YAPMA ŞANSIN YOK. AMA İYİ BİR LENS VE FLASH ALIRSAN DAHA İYİ ŞEYLER YAPARSIN. SEVGİLER . . .

Tarih: 28 Mart 2007, 11:58 - İp: 88.***.**2.23
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

EVET , AMA HANGİ LENSLE NE RESMİ ÇEKMENE BAĞLI ÇÜNKÜ STANDARD 18 - 55 MM YLE FAZLA BİŞEY YAPMA ŞANSIN YOK. AMA İYİ BİR LENS VE FLASH ALIRSAN DAHA İYİ ŞEYLER YAPARSIN. SEVGİLER . . .

Tarih: 28 Mart 2007, 12:00 - İp: 88.***.**2.23
  • 1