tyilgin
tyilgin (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Eos 1100d Önerirmisiniz ?

Merhaba arkadaşlar,
Dün ürün çekimi için makine tavsiyesi başlıklı bir konu açmıştım, Konunun devamı gibi gözükse de makine hakkında yorum almak istediğim için ayrı bir konu açma gereği duydum.

Canon Eos 1100D' nin hepsiburada da fiyatı 950TL görünüyor. Bu makine hakkındaki değerli yorumlarınızı alabilirmiyim ?

Birde araştırmama rağmen göremedim, Finepix s2980 deki gibi iso/diyafram/enstantene gibi ayarları bu makinede manuel yapma şansım varmıdır ?

iyi forumlar dilerim.

Tarih: 21 Aralık 2012, 09:29 - İp: 88.***.**3.62
stumer
stumer (üye)
İzmir / Amatör

www.dpreview.com' a bir göz atın. Bu makine hakkında ayrıntılı bilgi bulursunuz. Manuel ayarları tabii ki var. Bu bir SLR, sensörü de büyük. İlave merceklerle geliştirme şansınız da var.

Tarih: 21 Aralık 2012, 18:01 - İp: 85.***.**3.127
mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

Şahsen kullanma şansım olmuştu bu makineyi. Ufak tefek(şu anki makineme göre) birşey olduğu için hiç sevmedim.
Objektiflere yatırım yapmayacaksanız hiç tavsiye etmem. Bir Arkadaşım kullanıyor bu makineden. Fotoğrafları için;
Tıklayın

Tarih: 21 Aralık 2012, 18:26 - İp: 94.***.**9.238
emirhankio
emirhankio (üye)
Sakarya / Amatör

Ben makıneyi çok ıyı biliyorum videoda cok kotu fakat fotoğrafta çok ıyı fotoğraf ıçın kullancaksan al ama video için kullancaksan yanından bile geçme fotoğrafta fıyat perfonmans bakımından çpok ıyı bir makıne

Tarih: 13 Ocak 2013, 15:34 - İp: 88.***.**8.217
alfaci
alfaci (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ben kuzenimin makinası olduğu için uzun bir süre kullandım.Açık söylemek gerekirse 1000D'de kullanılan malzeme kalitesi yok ama güzel makina..Şahsen tavsiye ederim...

Tarih: 14 Ocak 2013, 17:31 - İp: 212.***.**0.119
  • 1