boracam01
boracam01 (üye)
Adana / Meraklı

Canon A520 Kullanım Kılavuzu

merhaba arkadaşlar ingilizce olarak a520 kullanım kılavuzunu temin ettim ihtiyacı olanlarla paylaşırım aslında birde yabancı siteye ulaştım birçok canon modeli ile ilgili bilgi var ama benim ingilizcem çok yeterli değil eminim yabancı dili fena olmayanların baya işine yarar

Tarih: 19 Nisan 2006, 13:21 - İp: yok
yithich
yithich (üye)
İstanbul / Amatör

bu makinenin turkçe kullanım klavuzu yanında veriliyo zaten sen şimdi ben de ingilizcesi var daha dogu bilgliye ulaşirsiniz yardımcı oluyim mi diyosun, anlayamadım

Tarih: 19 Nisan 2006, 15:52 - İp: 88.***.**8.17
boracam01
boracam01 (üye)
Adana / Meraklı

yithich kardeş merhabalar
hayır ben öyle demek istemedim bir ara herkes bu makinenin kullanım kılavuzunu bulamamaktan şikayetciydi ingilizcede olsa isteniyordu bende internet üzerinden birkaç yer karıştırıp ingilizcesini buldum ve dileyen arkadaşlara dağıtmak için böyle bir yol düşündüm bugünlerde türkçesi de elime ulaşır scan edip onu da satıcı mağduru arkadaşların kullanımına sunacağım bunu demek istedim ama sen kılavuzunu bana bir şekilde kargo edersen scannerdan geçirip geri sana kargolayabilirim ücret alıcı olarak gönderebilirsingeri göndereceğime güvenebilirsin istediğin bir teminat verebilirim

Tarih: 20 Nisan 2006, 10:03 - İp: 195.***.**8.146
  • 1