mryusuf68
mryusuf68 (üye)
Aksaray / Meraklı

Canon 7d Yardım

ÖNCELİKLE MERHABA
BEN YENİ EOS 7D MAKİNA ALDIM BU MAKİNADA BULUNAN ÇEKİM MODLARININ NE GİBİ FAYDASI OLUR C1 C2 C3 TV AV FALAN BU MODLARI NEYE GÖRE KULLANMAK GEREKİR BİRDE VİDEO ÇEKİMİ YAPARKEN KAÇ FPS DE ÇEKİM YAPMAK GEREKİR VİDEOLARI SLOW MOTİON YAPMAM İÇİN KULLANMAM GEREKEN VPROĞRAM NEDİR

Tarih: 12 Haziran 2012, 23:43 - İp: 78.***.**5.20
sabuncu
sabuncu (üye)
İstanbul / Meraklı

kullanma kılavuzuna bakmanı öneririm C1,C2,C3 progranabilir ayarlar bir çok ayar olduğu için buraya yazamıyorum kullanma kılavuzunda açıklayıcı şekilde gösteriliyor. TV perde hızı öncelikli çekim yani TV de perde hızını ayarlıyorsun diyaframı makine. AV diyafram öncelikli çekim diyaframı ayarlıyorsun perde hızını makine. bunların hepsi kullanma kılavuzunda detaylı olarak yazıyor. eğer ürünü 2.el aldıysan ve kullanma kılavuzu yoksa internetten rahatlıkla bulabilirsin. burda fazla cevap bekleme.
ağır çekim video çekeceksen fps değerin oldukça yüksek olmalı 7D için en fazla 60fps çekebilirsin o da 720pde var. 7D kendisi ağır çekim yapmaz bi program aracılığıyla ağır çekime çevirebilirsin

Tarih: 13 Haziran 2012, 11:19 - İp: 83.***.**7.179
mryusuf68
mryusuf68 (üye)
Aksaray / Meraklı

eywallah çok teşekkür ederim makina sıfır ben o zaman kullanma kalvuzuna bakayım tekrar tşkler

Tarih: 13 Haziran 2012, 20:16 - İp: 78.***.**4.58
  • 1