metetamer
metetamer (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Canon 7d Shutter Sayısı

Arkadaşlar herkese selam;
Sizlerden bir konu hakkında yardım istiyorum Canon 7D shutter sayısını nasıl öğrenebiliriz PhotMe programı shutter sayısını vermiyor Pentax ve Nikon için zannedersem.
Aranızda bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilirmi ?
Şimdiden her şey için çok teşekkür ediyorum,en güzel kareler sizlerin olsun sağlıcakla kalın.

Tarih: 26 Eylül 2011, 00:22 - İp: 94.***.**8.55
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

kardeşim yanlış biliyorsun photome sutter sayısını gösteriyor. bak canon 7d ile çekilmiş son fotoyu photome ye at sonra sayfanın en altın biraz üstüne doğru sutter count yazıyor.

Tarih: 26 Eylül 2011, 19:04 - İp: 88.***.**7.1
metetamer
metetamer (üye)

Sevgili Ozay ;
Dediğin program bende var ama bu program pentax ve Nikon modeller için shutter sayısını veriyor yanlış bilmiyorsam !
tsenin mesajından sonra tekrar baktım hem de tek,tek dikkatlice ama bende shutter count yazan bir satır bulamadım istersen çektiğim foroğrafı sana atayım bir de sen valla çok canım sıkılıyor bu olaya : (

Tarih: 26 Eylül 2011, 21:00 - İp: 94.***.**9.63
metetamer
metetamer (üye)

Sevgili Ozay ;
Dediğin program bende var ama bu program pentax ve Nikon modeller için shutter sayısını veriyor yanlış bilmiyorsam !
tsenin mesajından sonra tekrar baktım hem de tek,tek dikkatlice ama bende shutter count yazan bir satır bulamadım istersen çektiğim foroğrafı sana atayım bir de sen valla çok canım sıkılıyor bu olaya : (

Tarih: 26 Eylül 2011, 21:01 - İp: 94.***.**9.63
ramazansag
ramazansag (üye)
İstanbul / Amatör

hocam cektiğin en son resmi aç makinada.. üstde shutter sayısı yazıyor...

Tarih: 26 Eylül 2011, 22:56 - İp: 83.***.**1.105
  • 1