dr_deniz
dr_deniz (üye)
Van / Amatör

Canon 550d Fiyat?

mrb arkadaşlar canon 550D+15-55 ıs lens kiti,
kaliteli uv filtre ve polarize filtre
lcd koruma camı
8 gb sandisk hafıza kartı
orjinal yedek batarya
masaüstü tripod
temizlik kiti
kapak tutucu ip

bunların hepsi 1750 lira makineni 2 yıl garantisi var sıfır kutusunda güvenilir bir arkadaş,sizce uygunmu? lens olarak başka tavsiyeleriniz nedir acaba? çok acele cevap vermem lazım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Tarih: 12 Ocak 2011, 19:45 - İp: 88.***.**2.10
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

sağol kardeşim.

Tarih: 19 Ocak 2011, 19:59 - İp: 85.***.**2.183
dr_deniz
dr_deniz (üye)
Van / Amatör

Sayın Hasabursa burda Özay bey memnuyetini ve teşekkürlerini iletmiş bende aynı satıcıdan aldım ve memnuyetimi tüm forumda paylaştım bunun reklamla alakası olmamalı sadece insanlar iyiyi ve kötüyü ayırt edebilsinler.. ürününüz hayırlı olsun ben sizden baya pahalıya almışım ama ürünün nerden geldiği ve kalitesi belli spotlarla alakası yok,o yüzden kafam rahat hatta 200 lira daha pahalı bile olsa yine Erhan beyden alırdım

Tarih: 19 Ocak 2011, 21:53 - İp: 85.***.**7.6
dr_deniz
dr_deniz (üye)
Van / Amatör

özay kardeşim makinen hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde güzel fotoğraflar çekmeni dilerim

Tarih: 19 Ocak 2011, 21:54 - İp: 85.***.**7.6
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

sağol kanka. senin cd'ler hazır. sen adres bilgilerini bana mesaj at özelden.yarın ilçe görevine gidiyom ertesi gün göndereyim.

Tarih: 19 Ocak 2011, 21:59 - İp: 85.***.**2.183
rockhound
rockhound (üye)
İstanbul / Amatör

"dr-deniz"
spotlarla alakası yok ve nereden geldiği belli derken neyi kastettin?
2yıl ""garanti"" dışında ne gibi bir fark vardır?

bir de "bedava-shop" 'a sunu sormak istiyorum. aldığımız üründe bir sorun çıktı, ürün nerede tamir görüyor. hangi yetkili servise yolluyorsunuz Türkiye'de?

Tarih: 20 Ocak 2011, 09:34 - İp: 88.***.**3.142
dr_deniz
dr_deniz (üye)
Van / Amatör

Sayın rockhound Erhan beyden aldığımız ürün Duru Elektronik güvencesi altında... çok şükür bir sorun çıkmadı aldığımız ürünlerde,sorun çıksa bile başımın ağrıyacağını düşünmüyorum...

Tarih: 20 Ocak 2011, 15:30 - İp: 85.***.**7.6
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Parasını verip satın aldığınız bir ürünün elinize ulaşmış olmasında bu kadar abartılacak ne var anlamadım. Hani yurt içinden yaptığım onlarcasını geçtim, ben defalarca ebay'den alışveriş yaptım. Hiç tanımadığım bilmediğim, sarı çizmeli Corc ağalar Amerikalardan, İngilterelerden 1 haftada malımı eksiksiz, kusursuz olarak gönderiyor da, İstanbul'dan Muş'a veya Van'a gitmesi niye bu kadar olay oluyor. Ürününüzün Çin malı olmamasını bile sanki satıcının maharetiymiş gibi göstermişsiniz. Hele şu ifadeye bittim.

ben sizden baya pahalıya almışım ama ürünün nerden geldiği ve kalitesi belli spotlarla alakası yok,o yüzden kafam rahat hatta 200 lira daha pahalı bile olsa yine Erhan beyden alırdım

Yani 200 lira pahalı bile olsa Erhan beyden almış olmak nasıl bir mutluluk verir insana, birisi izah etsin bana ne olur?

#bitpire' tarafından 20.01.2011 16:38:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Ocak 2011, 16:34 - İp: 213.***.**5.242
dr_deniz
dr_deniz (üye)
Van / Amatör

arkadaşlar aldığımız satıcının dürüstlüğü konusunda kendisine teşekkür etmek,memnuyetimizi dile getirmek neden size dert olduki... sonuçta kendi açtığım konu kendi memnuyetim kimseyi ilgilendirdiğini sanmıyorum... eğer kötü bir tecrübe yaşamış olsaydım onuda paylaşırdım,en son yazan arkadaşın internet satışlarında ne kadar dolandırıcılık yapıldığından haberi yok sanırım. aynı zamanda canon-turk forumuna da üyeyim orda 2 arkadaşımız 2500 ve 1850 lirasını kaptırmış satıcılara ben ve özay sadece aldığı paranın hakkını veren satıcıya teşekkür ettik...

Tarih: 20 Ocak 2011, 19:06 - İp: 88.***.**7.133
emrah82
emrah82 (üye)
İstanbul / Amatör

Bahsi geçen satıcı oldukça ilgi alakalı bir satıcı 2 gündür benimde görüşmelerim var satıcıyla kendisi müşterileriyle oldukça ilgileniyor.

Tarih: 20 Ocak 2011, 19:43 - İp: 85.***.**0.18
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

Ben insanların bu konuya giripte sırf muhalefet olmasını anlamıyorum. neden acaba.Tabiki memnuniyetimi dile getiririm. çünkü hiç bilmediğim satıcıya kredi kartı bilgilerimi verdim ve üstelik 1000 lira gibi bi parayı da hesabına eft yaptım.bana makine gelmese nasıl bi hak talep ederdim? edemezdim. satıcı borcu vardı der üstelik yasal yollardan kredi kartı kullanılmış, şifreli vs. bütün bunların üstüne ürün eksiksiz hatta fazla hediyeyle geldi ki bizde memnuniyetimizi dile getiriyoz ve ürün almak isteyen insanlara az da olsa bir yön göstermiş oluyoz bu kadar basit. muhalefet olmaya gerek yok yani.

Tarih: 20 Ocak 2011, 23:53 - İp: 88.***.**9.145