justiceinside
justiceinside (üye)
Ankara / Meraklı

Canon 550d

Merhabalar, neredeyse 3-4 aydır canon 550d almayı planlıyorum ve sonunda kamerayı alacağım; ancak geçtiğimiz gün irtibata geçtiğim bir hayyam pasajı esnafı 18-55 lens ile beraber 1700 lira fiyat biçti...

3 ay kadar önceki hayyam pasajı fiyatı 1500 lira idi... ben de acele etmemeye karar verdim, sanırım 1 ay kadar daha bekleyeceğim.

Kamerayı stok lensiyle beraber almayı düşünmüyorum.

Body olarak canon 550d fiyatı nedir acaba? Garantisi olması şart değil...

Hayyam pasajı veya başka bir yerden önerdiğiniz bir satıcı var mı?

Tarih: 16 Şubat 2011, 19:18 - İp: 78.***.**1.12
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

satıcı ismi vermek yasaktır. hoş kimsenin kuralları taktığı yok ama...
biraz daha bekleyin ya da,
550D yerine 500D alabilirsiniz aralarında teknik anlamda çok fark yok. daha uygun fiyatı.

Tarih: 16 Şubat 2011, 21:56 - İp: 78.***.**0.143
samettopal
samettopal (üye)
Ordu / Amatör

doğu bankta birkaç dükkanda daha uygun bir fiyata aynı koşullarda alabilirsiniz.beklemenizede gerek kalmaz.ufak bir pazarlık yeterli.fakat alacağınız dükkana dikkat edin.doğu bank bazı konularda hayyam kadar güveilir olmayabilir.o nedenle alışveriş yapacağınız dükkanı iyi seçmelisiniz...

Tarih: 17 Şubat 2011, 00:03 - İp: 78.***.**4.237
bedava-shop
bedava-shop (üye)
İstanbul / Firma

merhaba,

doğubankda faturalı ve garantili çok uygun fiyat verenler var...ayrıca makine yanında olmazsa olmaz aksesuarları yanında HEDİYE veriyorlar...

en azından hayyam pasajından spot mal almazsınız...

Tarih: 17 Şubat 2011, 01:06 - İp: 178.***.**1.93
rockhound
rockhound (üye)
İstanbul / Amatör

mesela sizin gibi değilmi bedava-shop
adresinizi verin de bi uğrayalım bana da tamron 17-50 lazım

Tarih: 17 Şubat 2011, 10:09 - İp: 85.***.**5.106
sonoyun
sonoyun (üye)
Kocaeli / Amatör

1500-1900 TL arasında değişiyor hayyamda, bana da genel bir fiyat olarak 1700 TL verdiler bakalım 1500 TL seviyesine çekmeye çalışacaız, zaten 500D 1300TL fiyatındaydı fakat 500D üretimi durduğu için hayyamda kalmamış, çeştli online alşvrş sitelerinde vardır ama benim 1700 TL dediğim canon görsel akademiden fotğrm eğitimi, 2 yıl garanti 18-55mm lens ile birlikte. Işığınız bol olsun...

Tarih: 22 Şubat 2011, 23:02 - İp: 85.***.**4.152
justiceinside
justiceinside (üye)
Ankara / Meraklı

Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Önümüzdeki ay İstanbul seferi farz oldu.

Tarih: 22 Şubat 2011, 23:50 - İp: 78.***.**5.139
problem27
problem27 (üye)
Ankara / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 24 Şubat 2011, 11:42 - İp: 85.***.**0.10
  • 1