jacobass
jacobass (üye)
Antalya / Amatör

Canon 500d Ve Lenslerim Çalındı.

Amatör olarak başladığım fotoğrafçılık hayatımda en kötü deneyimimi dün gece yaşadım. Antalya'da bir hotel'de yanlışlıkla bıraktığım içinde Canon 500d canon 50 mm 1.4 canon 18 200 canon 10 22 olan çantamı bir münasebetsiz bulup ta güvenliğe teslim etmek yerine sanırım kendine yeni bir sayfa açmış oldu. Bunu yapan kişiye fotoğrafçılık hayatında başarılar dilerim. İnşallah bunu yapan kişide benim şu anda çektiğim acıyı hisseder. Cüneyt Özyurt

Tarih: 4 Eylül 2010, 15:53 - İp: 78.***.**7.5
senolyilmaz
senolyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

geçmiş olsun çok dikkatli olmak gerek

Tarih: 5 Eylül 2010, 11:53 - İp: 78.***.**5.175
camoka
camoka (üye)
İstanbul / Meraklı

Geçmiş olsun kardeşim. Yazınızı okuyunca bir fotografçının uyarısı kulaklarımda yankılandı. Uyarı şöyle diyordu 'Nerede olursanız olun ekipmanınıza göz kulak olun, herkesin kendiniz gibi iyi niyetli olduğunu sanmayın' Sizin başınıza gelen bizim için de ders olmalı.
Neyse ki hala dürüst insanlar da var.

Tarih: 13 Eylül 2010, 10:42 - İp: 88.***.**2.207
muharrem26
muharrem26 (üye)
Diyarbakır / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 19 Eylül 2010, 13:42 - İp: 78.***.**2.145
mmmr
mmmr (üye)
İstanbul / Amatör

geçmiş olsun jacobass..

Tarih: 11 Ekim 2010, 13:42 - İp: 78.***.**9.107
bosporos
bosporos (üye)
Bursa / Amatör

yapma ya son derece terbiyesizlik yapmis emin ol ona yaramaz snein fotograf makinan ne diyelim gecmis olsun ins.daha iyisini alirsin

Tarih: 17 Ekim 2010, 15:21 - İp: 77.***.**2.15
mete_
mete_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

Çok geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız

Tarih: 17 Ekim 2010, 15:54 - İp: 88.***.**3.174