azzylc
azzylc (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Canon 450d Dogru Tercıh Mı?

s.aleykum. ıyı gunler.

bayadır fotograf makınelerıne ılgı duyuyorum ve arastırıyorum. forumu yeterı kadar olmasada okudum. fotografcılıga yenı baslıcam ıns. ve metroelektronik.ten 1400 liraya canon 450D almayı dusunuyorum. yanında cantası ve kartını.da hedıye edıyorlar. gerek makıne gerek yenı baslıyacagım acısından, bu makıneyı tercıh etmem sızce mantıklımı? veya sızın bana onerebılecegınız bır makıne varmı?

sımdıden cok tesekkur ederım. saygılar.

Tarih: 25 Ağustos 2010, 16:11 - İp: 88.***.**0.250
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

alacağın canon 450 de öncelikle türkçe menü yok ve kesinlikle yazılımlada yüklenemez ve ingilizce olduğu için oldukça menü üzerinde zorlanacaksın ve model olarakta oldukça biraz eski kaldı şu anda yeni çıkan modellere bak ayrıcana canonun sadece tek bir menüsünde canlı çekim yapabilirsin.genelde vizörden kullanacaksın.bence o parayı vermene değmez ayrıcana 1400 tl değil spotta 1050 tl ye satılıyor bunuda bilmiş olmanda fayda var.18x55 kit lensle ama sen takmışın kafana al gitsin derim paran çokmuş yapacak bir şey yok ve aldıktan sonrada geri dönüşte yok..bilmem anlayabildinmi?

Tarih: 26 Ağustos 2010, 02:26 - İp: 85.***.**7.72
azzylc
azzylc (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

menu uzerınde zorlanma ısı kac hafta surer :S yanı sonucta bır gun alısabılırım dıye dusunuorum.
hangı menude canlı cekım yapabılıyorum?
eskı olması pekde umrumda degıl aslında.
cantası ve 8gb kartı.yla alıcagım ıcın spot fıyatına denk gelıcek zaten.
dusuncelerınızı paylasırmısınız.
teşekkürler.

Tarih: 26 Ağustos 2010, 20:19 - İp: 85.***.**0.138
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bakmayın, gereksiz ozellikleri kagıt uzerınde karsılastırmayı cok sever bu işten ANLAMAYANLAR
alın makinenizi fotograf cekmenın zevkine bakın.

Tarih: 26 Ağustos 2010, 21:21 - İp: 217.***.**5.65