contrived
contrived (üye)
İstanbul / Amatör

Canon 40 D Bağlantı Sorunu

Herkese meraba

Canon eos 40d aldım. kutu içinden cıkan baglantı kablosunu bılgısayara takıyorum makına ilkinde gördü falan daha sonra görmemeye basladı. software ve driverlarını ındırdım netten ama sureklı hata daha hıcbırsey yukleyemedıgım halde yazılım eski update et dıor her ındırdıgım dosya. oysa ben hepsını canonun kendı sıtesınden ındırıorum. anlamadım gıttı ne makınayı bılgısayara baglayabılıorum nede baglayabılmek ıcın bısey yapıbiliyorum

bu tarz bı sıkayetı olan yada daha once yasamıs ve sorunu cozen bır arkadas varmı ki acaba burda. benım bu sıkıntımı cözecek he??

Tarih: 8 Kasım 2008, 00:11 - İp: 85.***.**6.235
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Kutu içinden çıkan CD'deki programları doğru yükleyip birde üstüne update yaptıysanız (ki sorunsuz,temiz yüklemeden bahsediyorum) sorun çıkması anormal görünüyor.

Bu durumda
PC'nizin USB girişlerini veya USB driverlerini gözden geçirin yada
doğrudan bağlantı kablosunun zarar görmüş olma ihtimali üzerinde durun...

Bunlarda çözüm olmadıysa 9-10YTL'ye satılan kart okuyucuları alın ve doğrudan kartı okutarak fotolarınızı PC'ye aktarın.

Tarih: 8 Kasım 2008, 00:58 - İp: 88.***.**9.206
krusty
krusty (Objektif)
İstanbul / Amatör

hiç moralinizi bozmayın.. aynı problemi daha önce buradan birkaç arkadaş ile de paylaşmıştık.. sorun ne bilgisayarınızda ne de makinanızda.

malesef makina ve bilgisayar arasında bir çakışma ve senkronize sorunu oluyor. (başka markalarda var mı bu durum bilmiyorum)

bir adet kart okuyucu alın tüm dertleriniz sonlansın

makinanızı güle güle kullanın bu arada..

#krusty' tarafından 11.11.2008 01:01:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Kasım 2008, 00:54 - İp: 78.***.**7.105
contrived
contrived (üye)
İstanbul / Amatör

tskler
aldım 10 ytlye bı kart okucuyu deli gibi olutuorum

Tarih: 6 Aralık 2008, 17:28 - İp: 198.***.**2.210
  • 1