mineee
mineee (üye)
İstanbul / Amatör

Canon 300d Aldım

selamlar.makine aradığım süre boyunca forumda bana yardımcı olanlara çok teşekkür ederim.bilenler bilir,bütçem çok kısıtlı olduğu için dslr alamayacaktım.onu alsam da uzun bir süre kit lensi dışında lens alamayacaktım.bu yüzden slr-like makinelere kaldım,içime sinmiyorlardı gerçi.yine de bugün çıktım sokağa önce gittim doğubanka,ardından hayyam pasajına.aradığım slr-likeları bulamadım.onların spot olmayanlarının -üzerine 300 ytl eklesen sıfır dslr alabileceğin- fiyatlarını da gözüm yemedi.bu yüzden ikinci el aramaya başladım.çok temiz bir canon 300d buldum.biliyorum eski bi makina ama bana yeterli olacağını düşünüyorum.body+18-55 lens+hafıza kartı+çanta ve 6 ay dükkan garantisiyle 700 ytl'ye aldım.böylece kalan 3 aylık bursumu da biriktirip bir lens de alabileceğim.hemen birkaç fotoğraf da çektim,sonuçlardan gayet memnunum.galeriye de koyacağım.umarım makinemin ömrü uzun olur.şimdi tek derdim bu...

#mineee' tarafından 06.03.2007 18:07:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Mart 2007, 18:07 - İp: 85.***.**9.29
murat-d80
murat-d80 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

mineee hayırlı olsun makinan çok güzel iyi bir tercih yapmışsın 3 yıl kullandım bana hiç sıkıntı yaşatmadı halada satmaya kıyamıyorum duruyo şimdi kullandığım makina nikon d200 yeni aldım çok memnunum bak sana canon 300d ile çeketiğim 2 fotoğraf yükliğim sende nekadar iyi bir seçim yaptığını anla sevgilerimle

aşağıdaki fotoğraf yakında albümü müzik marketlerde olacak olan çok değerli arkadaşım kaan albüm fotoğraflarını ben çektim bir örnek size eos300d ile çekmiştim

Image Hosted by ImageShack.us" class="img-fluid" />

Image Hosted by ImageShack.us" class="img-fluid" />

#murat-d80' tarafından 12.03.2007 14:53:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Mart 2007, 14:50 - İp: 85.***.**0.93
oguziu
oguziu (üye)
İstanbul / Amatör

Benim de 300D ciğim gelse çok mutlu olucam ama daha 20 gün beklemem lazım

Tarih: 13 Mart 2007, 14:41 - İp: 194.***.**9.117