mukok
mukok (üye)
İstanbul / Amatör

Canon 1000d Başlangıç İçin Ve Tavsiyeler

Arkadaşlar öncelikle merhaba 2 haftadır falan siteyi ve forumu takip ediyorum, gayet güzel bilgiler var herkesin emeğine sağlık.

Hepimizde olan fotoğrafçılık aşkı benimde içimi iyiden iyiye sardı, başlangıç için ikinci el bir makina buldum canon 100D fiyatıda lensiyle beraber 620 TL gibi aslında biraz daha sabredip 500D falan mı alsam diye tereddütteyim.
1000D beni ne kadar tatmin eder ?
500D ye yakın netlikte fotolar çekeblirmiyim acaba?
Bu fiyat nasıl sizce garantiside devam ediyormuş 18 ay kadar. İş yoğunluğu nedeniyle izin alıp hayyama gidemedim hayyamda fiyatlar nasıldır sizce?

şimdiden teşekürler

Tarih: 22 Şubat 2011, 14:46 - İp: 85.***.**7.124
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

nerden buldunuz ikinci el ? fiyat iyi... Makina temizse, ki 18 ay garantiden emin olun.. alınabilir.
500D kadar net çekim tabiki yapabilirsiniz. Bence beklemek yerine bu fiyata makina bulmuşken, kaçırmayın.
Ama yine altını çizeyim .. Temiz ise

1000d hayyam fiyatlarını bilmiyorum ama Tr garantili 990 liraya kadar düştü.

Tarih: 22 Şubat 2011, 14:50 - İp: 78.***.**3.68
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

1000D beni ne kadar tatmin eder ?

makinenin sizi tatmin etmeyecegi,daha baska bir modelinse tatmin edecegi gibi bir sanrınız varsa sizi asla tatmin etmez.
ama makinenin bir arac oldugunun bilincinde iseniz ve fotografcılık teknigini biliyorsanız en az bir 40d kadar tatmin edici olacaktır.

Tarih: 22 Şubat 2011, 20:20 - İp: 217.***.**5.184
mukok
mukok (üye)
İstanbul / Amatör

Selamlar, satan arkadaşla anlaştık ve makınayı aldım, satan arkadaş canta ve trıpt da hediye etti makınada hiç anlamıyorum, ama zamnla çözerim heralde, en kısa zamanda öğrenmek istediğim şeyse şu ALAN DARLIĞI bir türlü istediğim tarzda bi foto çekemedim, en kısa zamnda çözerim inşallah,

#mukok' tarafından 26.02.2011 17:26:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Şubat 2011, 08:51 - İp: 85.***.**9.83
s3rkan
s3rkan (üye)
Ankara / Meraklı

tatmin olmak yada olmamak sizin elinizde.hayal gücünüzü teknik bilgilerle birleştirip ortaya güzel şeyler çıkarttığınızda tatmin neden olmayasınız ki..bu konuda makina ikinci planda kalır

Tarih: 20 Mart 2011, 11:31 - İp: 88.***.**4.159
  • 1