zaphod
zaphod (üye)
İstanbul / Amatör

Birkaç Soru (sensörler & D80)

*Arkadaşlar sanıyorum ki iki sensör çeşidinin de avantajları, dezavantajları var yalnız bunlar hakkında bilgi alabileceğim bir başlığa veya makaleye beni yönlendirebilir misiniz ya da kısa bir özet geçebilir misiniz ?

*D80 almayı düşünüyorum. niye ? çünkü bütceme uygun en iyi makinanın D80 olduğunu düşünüyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. (lütfen fiyat gözeterek)

*Türkiyede fiyatlar saçma denecek kadar yüksek bu yüzden yurtdışından almayı düşünüyorum bu konudada güvenilir/iyi fiyat ikilisini dengelemiş bir site konusunda da beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler...

Tarih: 15 Kasım 2008, 22:49 - İp: 85.***.**0.29
savage24
savage24 (üye)
Karabük / Meraklı

yurt dışından mı yurt içinden mi uygun site arıyorsun

Tarih: 15 Kasım 2008, 23:20 - İp: 85.***.**8.153
zaphod
zaphod (üye)
İstanbul / Amatör

yurt dışını kastedmiştim ama yurt dışıyla benzer fiyatlar verebilecek kadar iddialı bir yurtiçi site varsa oda olabilir.

Tarih: 16 Kasım 2008, 10:16 - İp: 85.***.**0.29
savage24
savage24 (üye)
Karabük / Meraklı

Türkiye de yurtdışı fiyat veren zor biliyorsun vergiler çok fazla. Ama bazaen kampanyalar yapıyorlar mesela ben 450d yi 1600 lira civarken 1467 liraya ve hediyeli almıştım üstelik 5 taksit. O yüzden yurt içi için fotozeynep ve yalçınlar güvenilir yerlerdir. Bunların kampanyalarını takip et . yurtdışında en bilindik site amazon.com. ama fotoğraf konusunda uzman olan ise http://www.bhphotovideo.com/ bu sitede yok yoktur. ayrıca http://www.us1photo.com/ a da bakabilirsin. yalnız alışveriş şartları konusunda bilgim yok. araştırırsan iyi olur

Tarih: 16 Kasım 2008, 13:38 - İp: 85.***.**6.109
acarmob
acarmob (üye)
İzmir / Amatör

Sayın arkadaşım,www.gittigidiyor.com sitesinde ncptzl isimli dost var.Sayın Necip TEZEL çok kıymetli bir fotoğraf dostudur.Elinde kendi için aldığı ama sonra çok temiz bir ikinci el d-80 geldiği için kendisi için almış olduğu d-80 ni satışa koydu.Tahminim 40-50 çekimde satışa koyacağı malzemeleri çekiyordu,orjinal 18-135 lensi ve baterygrip var.Telefonu: 0 555 470 00 46
ararsanız pişman olmazsınız.Kendisi izmirde...

Tarih: 16 Kasım 2008, 18:40 - İp: 78.***.**6.162
emrebey
emrebey (üye)
İstanbul / Amatör

MERHABALAR GİTTİGİDİYOR DA ARASTIRMA YAPMADIYSANIZ BENDE ÖNERİYORUM GECTİĞİMİZ AY GİTTİGİDİYORDAN BENDE CANON 450 D ALDIM YETER KI ÜRÜN ALACAGINIZ ARKADASIN PUAN VE SATISLARI İLE İLGİLİ KISIMDAKI YORUMLAR POZİTİF OLSUN BU COK ONEMLI BİRDE KAFANIZA TAKILAN HERSEYI SORUN MUTLAKA

Tarih: 16 Kasım 2008, 23:52 - İp: 88.***.**3.130
  • 1