pinkmeone
pinkmeone (üye)
İstanbul / Meraklı

Bilgilerinizden Faydalanmak İstiyorum

öncelikle herkese selamlar

biriktidiğim para ile sağlam uzun süre kullanacağım bir fotoğraf makinesi almak istiyorum. bu konu ile ilgili bayağı araştırma yaptım. alacağım makine ile macro çekim ,potre çekim , günlük çekimler yapmak istiyorum.ama birkaç makine arasında kaldım.sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

canon 40d
nikon d90
canon 450d
canon 400d
canon g10

sizce hangisini almalıyım? ilginize şimdiden teşekkürler

Tarih: 19 Haziran 2009, 20:28 - İp: 85.***.**7.170
gizemli_yolcu
gizemli_yolcu (üye)
Sivas / Amatör

badboy79tr Yeni başladın ve D90 mı aldın? Hemde bu siteden önerdiler. Üstelik memnunsun.
Herhalde makineyi henüz kullanmadın evde yemek odasındaki vitrinde sergiliyorsundur.
olarak yorum yapmışsın neden böyle bir yorum yaptın anlamadım. makinayı aldığımdan beri çok fazla yol kat ettim. Kullanma klavuzu ile her ayrıntısını öğrenmeye çalışıyorum. makinanın çektiği fotoğraflarda çok güzel, vede makina vitrinde durmuyor çatır çatır fotoğraf çekiyorum. inşallah yakında flickr da fotoğrafları yayınladığımda görürsünüz.

Tarih: 30 Haziran 2009, 20:42 - İp: 78.***.**4.141
badboy79tr
badboy79tr (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

İnşallah. Güzel fotoğraflarını bekleriz matrakshavan. İçinde öğrenme hevesi varsa fotoğrafa gönül verdiysen önemli olan o. Tabiki geri kalan herşeyi öğrenirsin. D90 sadece başlangıç için üst sınıf bir makine o yüzden dedim. Herhangi bir fotoğraf grubuna üye misin? Fotoğraf gezilerine katılıyor musun? Önereceğim bir kaç grup var istersen. Genelde face den yada FK dan takip edilebiliyor.

Tarih: 30 Haziran 2009, 21:06 - İp: 85.***.**9.149
gizemli_yolcu
gizemli_yolcu (üye)
Sivas / Amatör

Önerilere her zaman açığım. Facebook ta sadece fototrek e üyeyim. malesef gezilere katılamıyorum. sivasta amatör fotoğrafçılıkla ilgilenen kişilerle tanışmaya çalışıyorum.

Tarih: 6 Temmuz 2009, 09:00 - İp: 78.***.**4.141
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

töbee töbee biri beni çimdiklesin ben mi yanlış görüyorum

sivasta amatör fotoğrafçılıkla ilgilenen kişilerle tanışmaya çalışıyorum. yanlış mı gördüm yoksa

Tarih: 6 Temmuz 2009, 13:50 - İp: 81.***.**7.150
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

bir de meslektaşım helal olsun ne diyeyim

Tarih: 6 Temmuz 2009, 14:08 - İp: 81.***.**7.150