murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

Bhphoto. Com’dan 2. El

Arkadaşlar, bhphoto.com'dan ikinci el ürün alanınız var mı? Varsa, memnun kaldınız mı? fiyatlar cazip, sitenin de güvenilir olduğu söyleniyor, o yüzden soruyorum.

Tarih: 21 Nisan 2007, 21:48 - İp: 85.***.**2.41
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

bhphoto dunyanin en guvenilir ve sorunsuz alisverissitesi anketinde birinci sirayi almistir tum dunyada...2.el kismini bilmiyordum ama guvenilmiyecek birsey yok sonucta 0 urun satisindaki ciddiyetlerini orayada tasimislardir guvenebilirsiniz

Tarih: 22 Nisan 2007, 02:17 - İp: 81.***.**3.203
ekber_
ekber_ (üye)
İstanbul / Amatör

Bu sitedeki ürünler fiyat olarak çok uygun, Türkiyeye satışları varmı, varsa gümrük işlemleri ne safhadadır bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim...

Tarih: 23 Nisan 2007, 16:40 - İp: 212.***.**3.59
murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

Teşekkürler. Türkiye'ye gönderseler bile gümrüğe takılır, bir arkadaş vasıtasıyla getirtmek lazım.

Tarih: 23 Nisan 2007, 22:16 - İp: 85.***.**6.103
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Selam.. konuyu geç fark ettim.. bh ikinci el bölümünden ürün almıştım.. 35 dolarlık ürüne bir o kadar da yol masrafı verdim 70 dolara maloldu.. dikkatli seçim yapmadığım için işime yaramadı.. kenarda bir optik vizör fazladan duruyor.. 200 doları geçmeyecek ürünü gönül rahatlığıyla sipariş edin derim.. ancak sıfırını.. ürünü görerek almanın yerini (hele hele ikinci el ürün konusunda) hiç bir şey tutmuyor..

Hayyamda bulamadığım şey için ancak o yola başvururum..

Tarih: 26 Ağustos 2007, 15:58 - İp: 85.***.**1.28
  • 1