enginxxx
enginxxx (üye)
Ankara / Amatör

Ankara’da Dslr Alabileceğim Yerler

S.A.

Arkadaşlar Ankara'da dslr makinalara ve lens bakabileceğim mağaza tavsiyelerinizi bekliyorum.Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

Tarih: 20 Mayıs 2008, 11:23 - İp: 88.***.**3.26
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Tuna Caddesinde Sanfo Fotoğrafçılık
Şehit Adem Yavuz Sokakta Tripod Foto ve Uğur Foto var.

Tarih: 20 Mayıs 2008, 11:27 - İp: 81.***.**8.208
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

uğur foto iyidir fiyatları da hesaplı..
Sanfoya'da uğramayı ihmal etme

Tarih: 20 Mayıs 2008, 11:29 - İp: 85.***.**0.158
enginxxx
enginxxx (üye)
Ankara / Amatör

s.a.

Arkadaşlar sizlere çok teşekkür ederim.
hemen cevap yazmışsınız.Allah razı olsun...

Tarih: 20 Mayıs 2008, 11:45 - İp: 88.***.**3.26
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Dükkan sahipleri kızmasın ama makinayı deneme imkanı başarısı açısından Mediamarkt ı da öneririm.Optimumda üst katta.

Tarih: 20 Mayıs 2008, 14:11 - İp: 144.***.**0.154
eremfe
eremfe (üye)
Ankara / Amatör

Pazar günü MediaMarkt'a gitmiştim, canon 40D body 2.999 YTL, 400D body 1.089 YTL idi, bilmiyorum fiyatlar uygun mu.

Tarih: 21 Mayıs 2008, 10:44 - İp: 212.***.**3.27
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Mavi izci dükkan sahipleri kızmazlar neden kızsınlar. Ayrıca bu dükkanların hepsinde istediğiniz makinayı isteğiniz objektif kombinasyonlarıyla deneyebilir ve profesyonel dükkan çalışanlarından makinalarla ilgili tam ve doğru bilgiler alabilirsiniz.

Tarih: 21 Mayıs 2008, 10:50 - İp: 81.***.**9.108
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Yo yo kızmıyorlar ben de denedim birçok dükkanda zaten.Dükkan sahipleri kızmasın derken Mediamarktı da öneriyorum diye kızmasın demek istedim.

Mediamarkt'ın sevdiğim yanı tüm popüler SLR leri (yani sadece Canon-Nikon değil) satması ve bilmem bir vitrin bile açtırmadan ya da pil derdi olmadan başında gözleyen bir adam olmadan bakabilmen.

Mesela Yalçınlarda içinde pil takılı çok az ürüne rastgeldim ben.

Mediamarktın garanti işlerinde ne yaptığını ise bilmiyorum,umarım bir sorunda beni mağdur etmez.

Ayrıca iyi(bilgili) dükkanlar da olsa bazen kırıcı laflar edebeiliyorlar.

"Sen neden Sony alıyorsun Canon Nikon al" diyen
"Kuş çekmek istiyorsan f/2.8 lens al diyen"
halden anlamaz tavırlar sergilenebiliyor.

Devir,araştırıp alma devri diye düşünüyorum.

#mavi_izci' tarafından 21.05.2008 15:25:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Mayıs 2008, 15:22 - İp: 144.***.**0.152
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Sizin söylediğiniz kırıcı olmak değil de bayisi olduğu ürünü satmaya çalışmak olsa gerek.
Bugün Tripod Foto'ya giderseniz size Canon önerecektir çünkü kendileri Canon bayisi
Sanfo'ya gidecek olsanız size başta nikon ve fuji önereceklerdir çünkü onların bayileri
Ugur Fotoya gidecek olsanız size öncelikli olarak Olympus önerirler çünkü olymups bayisi.

Eğer bu işi biliyorsanız ya da biraz araştırmışsanız zaten almayı düşündüğünüz makina veya objektif bellidir.

Mediamarkta nasıl bilmiyorum ama Bimeks veya Teknosa'da fotoğraf makinası reyonuna bakan elemanlar fotoğraf işinden bihaberler. Adamların tek bildiği kaç mp kaç x zoom yapıyor o kadar. Teknosa ve Bimeks'de d300 bakmıştım adamların makinanın m'sinden haberleri yoktu.

Tarih: 21 Mayıs 2008, 15:54 - İp: 81.***.**9.108
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Teknosa ve Bimeksin bilgisizliğine katılmamak elde değil.

Tarih: 21 Mayıs 2008, 18:07 - İp: 144.***.**0.235
djersan
djersan (üye)
Ankara / Meraklı

Cidden Arkadsım bende Yeni Makina Baıyorum kendime Bu Aralar

Arkadsın Dedigi Gibi Media MArkt Cok İyi O yönden Makina Standı VAr Ve Cok Güzel Bir uygulama Diger Yerlerde Teknosa Ve Mavide Camekanın İçinde Bakamıyosun iyicene :D

Bence Media mrk A Ugra Derim

Tarih: 27 Mayıs 2008, 22:34 - İp: 88.***.**4.214
  • 1