semihkurtoglu
semihkurtoglu (üye)
İstanbul / Meraklı

Amerikadan Nikon Slr Alımı

Herkese merhaba.
Nikon dslr almayı planlıyorum. Sanırım fiyatlar daha uygun Amerikada. Bi arkadaşım da Amerikada yaşıyor ve ara sıra Türkiye'ye geliyor. Gelirken bi makine aldırmayı planlıyorum ancak bu konuda bilgisiz olduğu için nereden alacağını bilmiyor. Ne yapmamızı önerirsiniz acaba,nerelerden alabilir. Eminimki daha önce getirten ya da getirten arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Bide bildiğim kadarıyla Ülkeye girişte fotoğraf makinesi olduğu için bi problem yaşanmıyor. Atıp çantasına getirebilir. Değil mi ?

Şimdiden teşekkürler...
Keyifli forumlar...

Tarih: 27 Ocak 2010, 12:05 - İp: 78.***.**5.200
nocenk
nocenk (üye)
İstanbul / Meraklı

Paylaşım için teşekkürler.

#nocenk' tarafından 05.09.2013 10:51:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2010, 16:58 - İp: 213.***.**2.2
semihkurtoglu
semihkurtoglu (üye)
İstanbul / Meraklı

Teşekkürler goldiem.

Mağazası mevcut mu bu sitenin ?

Tarih: 9 Şubat 2010, 20:19 - İp: 78.***.**8.144
semihkurtoglu
semihkurtoglu (üye)
İstanbul / Meraklı

Şu anda çok da üzücü bişey öğrendim.

bhphotovideo.com da 27.02.2010 a kadar d5000 in kampanyalı fiyatı $744.95...

tabi yanında +18-55vr lens + 55-200 lens le beraber.

Yani kısacası sanırım Türkiyeden almaya kalksam 2000 tl yi geçen bu ürünleri 1100 tl gibi bi fiyata alma şansını kaybettim :/

#semihkurtoglu' tarafından 14.02.2010 18:37:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Şubat 2010, 18:36 - İp: 78.***.**0.241
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Arkadasim cok merakli isen ben Japonyada yasiyorum sana yaza gelirken getireyim.Kontaga gecersen herzaman yaptigim gibi hersene 5-10 tane makinanin arasina seninkinide atarim.Paran o zamana olmazsada makinayi ben kullanirim anasini satayim cok kivrandin sen almak icin ucuza vallahi icim acidi...

Tarih: 15 Şubat 2010, 11:29 - İp: 221.***.**4.187
semihkurtoglu
semihkurtoglu (üye)
İstanbul / Meraklı

Yok arkadaşım sağolasın. Ayrıca benim kıvrandığım falan da yok. Yarı fiyatına alabileceğim bir şeyi neden 2 katı para vererek alayım ki? Sonuçta 150-200 tl lik bişey almıyoruz.

Hazır fırsatım var ve bende bunu dışardan ucuza getirtmenin peşindeyim. Sadece biraz kararsızım ve burada arkadaşlarla,ustalarla...vs. fikir alış verişi yapmaya çalışıyorum.

Bu durumda neye için acıdı acaba ??

Tarih: 16 Şubat 2010, 13:58 - İp: 85.***.**4.137
color110
color110 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 16 Şubat 2010, 15:20 - İp: 85.***.**3.152
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Tamam acimadim ozaman.D5000 burda Japonyada 2 tane kit lens ile 690 dolar bak bakalim piyasaya varmi daha ucuzu.Varsa hemen kap derim...

Tarih: 17 Şubat 2010, 16:14 - İp: 221.***.**4.187