pitys
pitys (üye)
Tokat / Meraklı

Amatörüm, Sony Dslr-a380l Alayım Mı?

Herkese merhaba öncelikle, bu güzel forumda bulunmaktan çok mutluyum.
Şimdi benim bir sorunum var. Amatörüm, hemde baya. İlk defa DSLR kamera kullanacağım. Ama tabi ki bundan önce çok fotoğraf çektim. Var bi merakım, geçici heves değil yani. Sony DSLR-A380L almak istiyorum. Sizce nasıl? Şimdilik sadece bir kamera alma şansım var, yani yenisi ancak alacağım eskiyince ve profesyonelleşince alabilirim. O yüzden ilk aldığım tüm işimi görsün istiyorum. İstediklerim ise mesela ayarlarını bulunduğu ortama göre kendi yapsın, anında çekim olsun. Yani bastığım an çeksin, hareketli resimleri çekebileyim. Çoklu çekim olsun falan filan. Yani genel olarak fotoğraf makinalarında vardır bu özellikler zaten. Neyse işte, sizce Sony DSLR-A380L, bana uygun mudur? İsteklerimi karşılar mı? Çok teşekkür ederim şimdiden herkese.

Tarih: 15 Eylül 2010, 00:46 - İp: 78.***.**8.221
yozkan88
yozkan88 (üye)
İzmir / Meraklı

bende sizin gibi o yeter mi bu yeter mi diye çok sorular sordum makinamı almadan önce. iso'su 12800 falan diye şu anki makinamın yerine başka makinalara bakındım. teknolojik donanımı elbette önemli makinanın ama bence a380'in yetememesi gibi bir problemi olamaz.sizde söylemişsiniz bu özelliklerin tümü bütün bodylerde var. ben teknolojik donanımı çok üstün olan bi makine kullanmıyorum ama bana yetiyor. gaijin yazmış, onunda dediği gibi ben makinama yetebiliyor muyum

Tarih: 15 Eylül 2010, 11:40 - İp: 92.***.**6.59
sezgin72
sezgin72 (üye)
İstanbul / Amatör

Kesinlikle uzun süre işinizi göreceketir. Hem de size ciddi tecrübeler kazandıracaktır....

Tarih: 15 Eylül 2010, 17:41 - İp: 85.***.**7.103
turco77
turco77 (üye)
İstanbul / Meraklı

Bende 330 var..aslında gece çok daha iyi çeken cihazlar var bence ama makine çok güzel ben severek kullanıyorum..380in özellikleri ne kadar farklı bilmiyorum ama 330 alabilirsin gönül rahatlığı ile onu biliyorum)

Tarih: 15 Eylül 2010, 19:46 - İp: 78.***.**1.155
pitys
pitys (üye)
Tokat / Meraklı

Çok teşekkür ederim hepinize. Siparişi veriyorum şimdi, inşallah en kısa zamanda fotoğraflarımı paylaşabilirim burada. ^^

Tarih: 15 Eylül 2010, 20:48 - İp: 78.***.**8.221
muharrem26
muharrem26 (üye)
Diyarbakır / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 19 Eylül 2010, 13:39 - İp: 78.***.**2.145
  • 1