eserburak
eserburak (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Aldım Sonunda

Merhaba arkadaşlar, dün xtolga bey in verdiği bilgilerden faydalanarak, İstanbul'a günübirlik uçuş yapıp Canon 350D setimi aldım, sette

Canon 3560D
Canon 18-55 kit lens
Canon 55-200 USM II lens
Canon Baterry Grip
1 GB Kingston CF card
Lowepro Sırt çantası

var...

----------------------------------------------

xtolga bey e çok teşekkür ederim verdiği bilgiler için... Ayrıca 350D sahibi arkadaşlar için türkçe kullanma klavuzunu bu cumartesi tamamen scan yapmış olurum ve foruma veririm sanırım...

Bunun için sözüm vardı zaten 1 ay öncesinden, kısmet bu haftayaymış Bilmediğim çok şey var, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

#eserburak' tarafından 09.05.2006 08:16:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Mayıs 2006, 07:10 - İp: 85.***.**1.131
eserburak
eserburak (üye)
Yurtdışı / Meraklı

muratanil

Sevgili eserburak,
güzel kareler yakalaman dileğimle 350D hayırlı olsun.

daha önceki topiclerin birinde 350D türkçe kullanım kılavuzunu üyeler kendi arasında paylaşmıyor diye çok kızdığını okumuştum.bu konuda da haklı olduğunuda düşünüyorum.

Bu hırs ile sadece türkçe kullanım kılavuzu için 350D alman bence çok güzel bişey.[>:D ]

Teşekkür ederim Murat Bey,

o topici arıyorum bende akşamdan beridir ama bulamadım, bulsam cumartesi için müjdeyi vereceğim ama

Birde makineyi aldığım gün başımdan geçen olayı aktarmak istiyorum:

Makineyi alıp Hayyam'dan çıktım, hemen dışarıdaki Yalçınlar Mağazası'na girip UV filtre aldım, elimdeki kutuyu görünce Yalçınlar Foto. sahibi ''Türkçe kullanma klavuzu var mı?'' dedi... Bende ''-Evet var'' dedim... Anlaşılan o ki, bu türkçe kullanma klavuzunu koz olarak görmeye devam ediyorlar satıcılar...

Ancak benim yüzümden artık koz olarak göremeyecekler çünkü cumartesi bu siteden ve diğer üyesi olduğum her siteden dağıtacağım ihtiyacı olan herkese... Dağıtmayanları ve 2-3 saat ayırıp scan yapmayanlarıda anlayamıyorum şahsen, işin açığı 2-3 saat boş vaktim yok diyebileceğini de zannetmiyorum kimsenin dürüstçe...

Burada benim sorularım ve sorunlarım için birçok arkadaşım gece yarısı bile cevap yazmıştı defalarca, herşey bir kenara sırf bu yardımlaşmanın ve arkadaşlığın hatırına birilerinin çoktan vermiş olması gerekirdi türkçe kullanma klavuzunu... Neyse Allah kısmet ederse bu cumartesi forumdan indirebilirsiniz

Tarih: 10 Mayıs 2006, 06:56 - İp: 85.***.**1.131