process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Acil Ebaydan Alışveriş Bilgisiiii

slm arkadaşlar.ebay dan alışveriş yapmak istiyorum.ancak birsürü detay var.bana pratik olarak yardımcı olacak arkadaş arıyorum.sık sık alışveriş yapan bir arkadaşımdan bilgi istiyorum.msn den de müsait zamanlarda yazışabiliriz.
ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden tşk ler

Tarih: 30 Temmuz 2008, 21:26 - İp: 88.***.**9.42
-olympos-
-olympos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

İyi akşamlar, E BAY da alşveriş için öncelikle üye sonra ilk etapta ufak tefek şeyler al. alışveriş sayın yükselsin.Bu çok önemli. Çünkü alırken ve satarken sayn yüksekse dikkate daha fazla alınırsın. Birde satın alırken alışveriş sayısı yüksekse güvenlidir. dediği gibi çıkar, birde pozitif sayısı 100 de 1000 veya 100 97 arası olmasına bak. almancan veya ingilizcen vardır. bazı büyük ürünlerde kamera gibi gümrük sorunu çıkabilir. ben almanyadan tanıdık adresi verdim.ona gidiyor. oda bana getiriyor. başka soruları varsa yardımcı olurum. ben üyeyim. 2 senedir alıyorum. kolay gelsin

Tarih: 31 Temmuz 2008, 00:11 - İp: 78.***.**9.88
sbaspinar
sbaspinar (üye)
Kahramanmaraş / Doğa Fotoğrafçısı

olympos us söylediklerine ekleyeceklerim şunlar:

1- olumlu olarak geri dönüşü çok olan (feedback) bi yerden alışvariş yapmanı tavsiye ederim. özellikle de şirket olarak ürün satanlardan. ör: cameta camera

2- türkiye adresi verirsen 100 euro üzeri yaptığın siparişler % 99 gümrüğe takılacaktır.

3- fiyat için çok araştır, çünkü aynı üründe fiyat aralığı değişebiliyor

4 iyi alışverişler

Tarih: 31 Temmuz 2008, 00:34 - İp: 78.***.**4.16
process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

OLYMPOS,SBASPINAR İLGİNİZ İÇİN TŞK LER.BİR DENEMEYE BAŞLIYIM TAKILDIĞIM NOKTALARDA BİLGİ İSTERİM ...KOLAY GELSİN

Tarih: 31 Temmuz 2008, 14:31 - İp: 85.***.**6.100
sbaspinar
sbaspinar (üye)
Kahramanmaraş / Doğa Fotoğrafçısı

rica ederim

Tarih: 31 Temmuz 2008, 18:23 - İp: 78.***.**6.153
  • 1