tolgabengi
tolgabengi (üye)
Muğla / Amatör

Acil D70s 2. El Alıyorum Yardıııııım

SLM Arkadaşlar sonunda alıyorum ya pek düşünmemiştim D70S ama napalım şartlar makineyi sıfır satan bir dükkandan alıcam adam baska getiremiyor bayadır elinde ama kendisi kullanmış eminim flaş kızagında iz var. makine kapalı dururken ust ekranda E var hata herhalde one bilmiyorum artık ama ucunda AF S DX 18 - 70 var bu iyi geldi bana 2200 ytl taksitli fiyatı.Ne dersiniz???? ve acaba sensörde toz varmı kaç perde çekilmiş nasıl bakayım acil dönerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Tarih: 25 Aralık 2006, 10:45 - İp: 81.***.**4.95
waltro
waltro (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşım bende daha 7 gün önce D70s sahibi oldum daha tazacik makina kit olarak aldım ben 1000Ytl Peşin diğer gerikalan 650ytl yide 6 ay vade farksız böldürdüm
İÇİNDE
1Gb Kingston hafıza kartı
18-70 nikor lens
Ve gıcır gıcır kutusu içinde D70s BEn kendim açtım hatta
Yani benim aldığım fiyat bu.Kaldiki sen 2200 den bahsediyorsun ne yaptın be abi üstelik 2. el yazık edersin makinayada paranada.Git paşalar gibi varsa büyük alışveriş merkezlerinden al derim ben.Benim aldığım mağza senin orda varmı bilkmiyorum ama.TEKMAR www.tekmarshop.com ellerinde 5 taneydi şimdi 4 kaldı.Daha önce teknosadan almak istedim türkiyenin hiçbiryerinde ellerinde kalmamış.Hatta baya bir tartışma yaşandı.Madem elinizde yok neden inshorte eklediniz neden hala reklam kampanya yapıyorsunuz diyede tartışmamız oldu.Neyse sözün sonu ben derimki o makinayı gidip 2.el alma arkadaşım.Hadi hayırlısı.

Yok 2200 vericem diyorsan benim makinayı daha naylonları ve hiç takılmamaış boyun askısıyla daha 50/70 kez basılmış denklanşörüyle sana satayım.

Tarih: 4 Ocak 2007, 17:01 - İp: 85.***.**3.22