buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

A700 Hakkında Bir İnceleme

http://info-cam.ru/index.php?go=Content&id=118
Şümdiye dek gördüğüm en güzel inceleme (A700 hakkında).

Makinenin fps hızı,SSS,iso test edilmiş ve testler gerçekten çok mantıklı. Örneğin fps yi test ederken bir saatin saniyesini çekmiş

Sonuçta makineyi beğenmiş , RAW kalitesininden bahsetmiş(olumlu), jpegleri tatminkar bulmuş, SSS yi çok başarılı bulmuş ki testten anlaşılıyor zaten, ergonomiyi methetmiş, çözünürlüğü iyi bulmuş, iso 400 e kadar çok düşük seviye noise var demiş, beyaz ayarı da başarılıymış, kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu menüleri de övmüş .

Rus sitesi olması aldatmasın hemen her makineyi test ederler ve testleri oldukça güzel bence.

http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1037&thread=25610834
Bu adreste İngilizce çevirinin linkleri de var.

Tarih: 15 Kasım 2007, 12:27 - İp: 81.***.**7.49
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

ali a900 almak üzere a100 alacaksan objektiflerin FF uyumlu olmasına dikkat edesin.Ama tabi bu senin seçimine kalmış 16-80 mm CZ süper ama DT bir lens.

Tarih: 28 Kasım 2007, 00:30 - İp: 144.***.**1.163
sdtyrdkn
sdtyrdkn (üye)
Bursa / Meraklı

ben iki üç gün önce a700 ü elime aldım inceledim biraz.. üstte kalan 3 düğmeye ulaşmak imkansız.. ben ergonomik bulmadım pek. tutuşu güzel ama tuşlara erişimi o kadar ii değil. ısınmadım pek..

Tarih: 24 Aralık 2007, 15:20 - İp: 88.***.**2.6
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ali senin eller kucuktu hatırladıgım kadarıyla,a700 a100den farkedilecek kadar buyukse şimdilik bekle derim.
a700un fiyatı dusecek nde olsa..
o arada ellerini buyut.
hem yaza kadar cok yogun kullanmayacaksan eger makine almak suan senın için için gereksiz.
hele hele R1 in yerıne a100 almak tamamen gereksiz.
sen hareketli hızlı cekimlerle ugrasmıyorsun nede olsa.
birde R1 i satmıycam falan demiştin biara,elinde iki tane senın kullanım alanın yonunden birbirine yakın sony cokda akıl işi degil. hormonlarını dinleme,heyecanını bastır.
yaza kadar bekle. a700 enaz yuzde 15-20 ucuzlar.alcaksan ozman alırsın.almazsanda ben gelirim bana bı guzellik yaparsın. buffaloyla gelsek grup indrimi olurmu acep?
pazarbeyıde yanımıza katarız grup kalabalık gorunur.

Tarih: 8 Ocak 2008, 02:19 - İp: 88.***.**1.249
dewilturk
dewilturk (Üye)
Yurtdışı / Meraklı

Bir derginin verdigi ekde A700 Opsiyonel aksesuarlar ve Genel ozellikler bildirilmis..PDF formatina cevirip sunuyorum..
Sony A 700 Aksesuar ve Ozellik..

Tarih: 13 Ocak 2008, 04:04 - İp: 217.***.**3.133