emreshn
emreshn (üye)
Tokat / Meraklı

600d Nerden Almam Daha Sağlıklı Olur?

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle forumda yeniyim umarım konuyu yanlış kategoriye açmamışımdır bunun için şimdiden özür diliyorum.Sorum ise; Canon eos 600d almaya karar verdim ancak nereden alacağımı tam olarak bilmiyorum. Arkadaşın teki forumda Canon Türkiye yetkili bayisinden alırsanız ücretsiz kurs kazanıyorsunuz hatta pazarlık bile yapabilirsiniz tarzında bir yorum yapmış.Normalde Hepsiburada'dan alacaktım ama yorumu görünce fikrim değişti sormak istediğim sizin önerebileceğiniz herhangi bir firma varmı acaba? Hangisiyle daha karlı daha iyi alışveriş yapmış olurum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Tarih: 1 Nisan 2013, 23:33 - İp: 88.***.**8.19
emreshn
emreshn (üye)
Tokat / Meraklı

konu açalı baya oldu ancak ben hepsiburada' dan 16gb class 10 kartla birlikte 1650'e aldım + orjinal sırt çantasıda hediyeydi.. daha sonra hayyam pasajına yedek batarya almaya gitmiştim o sırada fiyatınıda sordum. Dükkan garantili eos600d + 18-55 mm ıs2 lens ile birlikte 1200 lira demişti. nakit para verirseniz pazarlığa dahi açık insanlar gidip uğrayın derim:D

Tarih: 19 Ağustos 2013, 17:09 - İp: 85.***.**2.13
mb1990
mb1990 (üye)
İstanbul / Amatör

3-4 gündür sirkeci tarafında arastırdım ben de dediğiniz gibi hayyama da uğradım. fakat ordaki esnaf 1400 dedi canta ve kart olmadan.Doğubankta akelektronik var orayı öneririm ben.ordaki satıcı cok yardımcı oldu gecen gün.ama ben cazipshop denen dükkandan aldım.tramvay yolu üzerinde. www.cazipshop.com sitesine bakabilirsiniz 16gb class10 scandisk hafıza kartı sağlam bi canta bi de filtre ile birlikte 1400e aldım. güvenilir biyer almak isteyenlere duyurulur

Tarih: 19 Ağustos 2013, 23:26 - İp: 78.***.**5.104