klrlkayna
klrlkayna (üye)
Bursa / Amatör

350 Liraya Tavsiyeleriniz

selamlar.. fotoğrafçılık işine yeni yeni ısınıcam. şuan olarak verebileceğim 350 liralık bi param var. biliyorum az ama yarı profösynl bi makina için gitti gidiyordan falan yeterli olur heralde. en yakın vakitte aklınıza gelen önerilerinizi ve önermenizin sebeplerini yazarsanız. bana çok yardımcı olursunuz.. teşekkürler

Tarih: 18 Eylül 2010, 23:09 - İp: 88.***.**1.80
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

350 TL'ye DSLR-like ya da DSLR alabileceğinizi sanmam.
Bu fiyata tavsiyede bulunmanın da pek anlamı yok aslında..
Dediğiniz gibi GG'ye bakın... Bulursanız da kaçırmadan alın...

Tarih: 18 Eylül 2010, 23:35 - İp: 88.***.**7.27
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

350tl ye compact makina alınabilir ve alacağınız makinadan çok fazla süper beklenti içinde olmayın.

sonradan acıtacağına baştan acıtsın

Tarih: 19 Eylül 2010, 00:22 - İp: 88.***.**8.211
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ama durun, analog slr alınabilir belkide. analog yani pozlu yani filmli

Tarih: 19 Eylül 2010, 00:22 - İp: 88.***.**8.211
malkocy
malkocy (üye)
Yurtdışı / Amatör

350-400 TL'ye kullanılmış; Canon A-1 ve 50 mm F/1.8 lens bulunabilir.. Sahibinden.com veya Gittigidiyor.com'dan bulabilirsiniz.. Alacağınız herhangi bir kompakt makineden daha kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz..

Tarih: 19 Eylül 2010, 04:26 - İp: 58.***.**8.227
yozkan88
yozkan88 (üye)
İzmir / Meraklı

2.el yada refurbished diye tabir edilen cihazlar alabilirsiniz bu paraya(slr like). tabi analog cihazları bilmiyorum benden önce yazanlar bilgi vermiş. analog düşünmem diyorsanız fuji s1500 falan olabilir. ama çok noise oluyor fotoğraflarda. küçük ccd sensör sebebiyle herhalde.gündüz çekilen fotoğraflarda sıkıntı yok ama. bütçe 500ü bulursa 2.el dslr alınabilir kitlens'li. sanırım 300d 350d bulabilirsiniz.nikon bilmiyorum.

Tarih: 19 Eylül 2010, 11:08 - İp: 213.***.**9.229
muharrem26
muharrem26 (üye)
Diyarbakır / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 19 Eylül 2010, 13:36 - İp: 78.***.**2.145
  • 1