mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

2. El Sağlam Dslr, Slr Tavsiyeleriniz..

Merhabalar;

Yaklaşık 1 senedir fotograf makinelerine ilgim var. Ve 1 aydır kodak marka kompakt makine kullanıyorum. İşi bilen abilerimin söylediği birşey vardı. "bir kaç tane hoşuna giden bişeyler yakaladıktan sonra yeni bir kamera almak isteyeceksin". Gerçektende oyle oldu, adam gibi birşeyler almak istiyorum. bütçem fazla olmayabilir ama eğer ufak tefek te olsa tavsiye verirseniz, görüş bildirirseniz çok mutlu olurum.

Şu sıralar bütcem pek müsait olmadıgından dolayı, 2. el bir makine taraftarıyım. bu iş içinde bütcem max. 400 TL'dir.

İyi, kötü, olumlu, olumsuz. Değerli görüş ve tavsiyelerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Tarih: 1 Haziran 2012, 04:29 - İp: 78.***.**0.89
muratates
muratates (üye)
İstanbul / Amatör

slr değilde yarı prof makineler alabilirsin zoom u yüksek olan fujiler işini görür

Tarih: 1 Haziran 2012, 10:52 - İp: 95.***.**9.111
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Sayın arkadaşım, ikinci el bile olsa 400 TL bütçe ile nikon veya Canon gibi veya benzeri marka dslr ürünlerin temizini, hasarsız olanını ve kusursuz olanını bulman mümkün değil.
Ben sana bir öneri yapayım.
Fujifilm finepiks 2950 makina çok güzel fotograflar çekiyor. DSLR değil ama kendi objektifinde bütün özellikleri toplamış. Telesinden macrosuna kadar Her türlü fotografı çok güzel net ve kaliteli çekiyor. Şu aşamada bu makina sana çok iyi hizmet verir ve bütün ihtiyacını karşılar. Çektiği fotografları görmek istersen sana özelden bu makina ile fotograf çekip başka bir siteye yükleyen arkadaşımın ismini veririm. Girer bakarsın.
Fiyatı da (sıfırı)400 TL dolayında. Bence hiç ikinci el dslr makina arama. bulsan da o fiyatta satılan malın mutlaka bir illeti vardır.
Makina ile ilgili bilgi ve tanıtımı bu bu sitenin reklamlar bölümünde bulabileceğin gibi, internetten de bulabilirsin.
Karar senin.

Tarih: 1 Haziran 2012, 11:03 - İp: 92.***.**3.11
  • 1