zeynom61
zeynom61 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Yardim Lütfen!

merhaba
benim nikon d70 var, ve en makinemin ayarlariyla oynarken nasil yaptiysam cekilen fotograflar gözüken ekranda, fotograflarin bazi bölümlerde kirmizi pembe sari renkler sert sekilde gözüküor. yani görünen fotograf sanki renkli fotokopie gibi . ne yaptiysam o görüntüyü yok edemedim ekrandan. bana yardim ederseniz cok sevinirim.
simdiden tesekür ederim

Tarih: 3 Nisan 2007, 10:28 - İp: 85.***.**7.209
notyet
notyet (üye)
Trabzon / Amatör

hocam kesin bilmemekle beraber sanırsam bu bir sorun değil.o dediğin şekilde makine resimlere bakarken doğru pozlama yapmadığın yerleri o şekilde gösteriyor.Resimleri izleme ekranındayken yani play konumundayken display tuşuna (ekranın solundaki tuşlardan biri) basarsan eski haline dönecektir.

Tarih: 3 Nisan 2007, 10:42 - İp: 88.***.**0.112
zeynom61
zeynom61 (üye)
Yurtdışı / Amatör

solda ne kadar tus varsa denedim, ve önceden böyle bisey hic olmamisdi anlamadim gitti. buarada trabzonuma selamlar

Tarih: 3 Nisan 2007, 10:56 - İp: 85.***.**7.209
foto onur
foto onur (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

SEVGİLİ ZEYNOM BUNDA KORKULACAK BİR ŞEY YOK.EKRANIN SAĞINDA YUVARLAK DİREKSİYON TUŞU VAR.ONUN SAĞINA BİR İKİ DEFA BASARSAN DÜZELECEĞİNİ GÖRECEKSİN.SAYGILAR.

Tarih: 3 Nisan 2007, 15:37 - İp: 88.***.**0.251
zeynom61
zeynom61 (üye)
Yurtdışı / Amatör

öncelikle tesekkür ederim yardiminiz icin
ama onuda denedim yine düzelmedi . servisi aradim bisey bozulmus olabilir dediler. ya gözüm gibi baktim bu kameraya durup duruken bozulabilirmiki. monitöründe kirmizili pembeli gözüküo. gercekden bozuldumu acaba? msn adresimi versem lütfen yardimci olurmusunuz?
[email protected]

Tarih: 3 Nisan 2007, 15:53 - İp: 85.***.**7.209
  • 1