afy10kalesi
afy10kalesi (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Vizör Af Noktaları

Merhabalar, daha önceden vizörde gördüğüm tozları temizlemek için gözlük bezi ile hafiften vizör camını silmiştim ve düzelmişti bu sefer vizörden baktığımda küçük bi noktanın orda olduğu gördüm ve duramadım açtım çıkarttım vizör camını sildim ve geri taktım ama bu seferde odaklama yaptığında ki kırmızı noktalar hiç belirgin değil karanlıkta bile zor görülür hale geldi bunu ayarlayabilmem için bir çözüm yolu var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Tarih: 18 Nisan 2013, 13:15 - İp: 85.***.**9.222
mustafali
mustafali (üye)
İstanbul / Amatör

servise götür bozmuşssun makineyi

Tarih: 18 Nisan 2013, 13:48 - İp: 92.***.**5.2
afy10kalesi
afy10kalesi (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Hocam servise gönderme gibi lüksüm yok malesef :/ bunun bi ayarı varsa kendim yapabileceğimi düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar mutlaka vardır nasıl yapılacağını da biliyorlardır, daha önceden makinemin perdesini dahi kendim değiştirmişliğim var elektronikçiyim sadece püf noktası falan varsa bilgi almak istedim.

Tarih: 18 Nisan 2013, 13:54 - İp: 85.***.**9.222
afy10kalesi
afy10kalesi (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Sorunum düzelmiştir, vizör camını tutan kilit gevşemiş biraz onu gerdirdim, cam gibi oldu. İnsan telaş yapıyor caresizde kalınca forumdan yararlaniyim dedim. Genede aynı sorunla karşılaşan olursa faydalı olur umarım..

Tarih: 18 Nisan 2013, 18:26 - İp: 85.***.**9.222
  • 1