odyssey03
odyssey03 (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Sony H5 Ekran Sorunu !!

sony h5 sahibi olupda ekranında fazla ışığın oluğu bir ortamda görüntü bozulması yaşayan varmı acaba..
sanki benim aldığım makinede böyle bir sorun var gibi.geçen güneşli bir günde ekranı kırmız ağırlıklı bir renk aldı.bir kaç kez daha yaşadım.bu problemi.pillerle de alakalı olabilirmi acaba..
ama fotoğrafı çektiğim zaman fotoğrafda bir sorun yok

Tarih: 31 Ocak 2007, 01:04 - İp: 88.***.**9.116
aattaa
aattaa (üye)
Ankara / Amatör

cihazla ilgili bir teknik sorun yok, rahat olun...güneşe karşı çekimlerde, zaman zaman bu tür bir görüntü oluyor ama çok rahatsız edici olmaması gerekir...kolay gelsin

Tarih: 31 Ocak 2007, 10:00 - İp: 88.***.**0.76
canbasri
canbasri (üye)
Çanakkale / Meraklı

Daha önce ben aynı sorundan dolayı konu açmıştım..detaylarıma tıklayıp daha önceki konulardan ilgili konuyu açıp yorumlarada bakabilirsin.Ama genel söylenilen hepsinde olduğu ve normal olması ki çok sinir bozucu bir durum.Ben güneşli bir yere hele hele hafif güneşe doğru tuttuğumda renk cümbüşü oluyordu ekranda yeşiller kırmızılar çizgiler bulanmalar...Birde ışık kaynaklarına tuttuğunda düz çizgi çıkyodu yukarı ve aşağı doğru ekranın sonuna kadar..Fakat çektiğim resimler gayet normaldi.Çekilen resimlerde sorun yoktu.

Tarih: 31 Ocak 2007, 13:50 - İp: 88.***.**2.45
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu ısıktan kaynaklı ve sadece h5 e ozgu bir durum degil..butun makinalarda olan bir durum..kafaya takmaya gerek yok..lcd de yada makinanızda bır sorun yok..gonul rahatlıgıyla kullanabılırsınız...

Tarih: 31 Ocak 2007, 15:26 - İp: 88.***.**6.82
odyssey03
odyssey03 (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

arkadaşlar içimi rahatlattınız teşekkür ediyorum.biraz sinir bozucu bir durum ama olsun napalım.

Tarih: 31 Ocak 2007, 19:56 - İp: 88.***.**9.116
  • 1